0,00zł

Do Kasy

5 Pcs Zabawki Montessori z drewna marchewki | Drewniane zabawki edukacyjne dla małych dzieci - Gra w sortowanie dla chłopców i dziewczynek, prezenty dla dzieci, gra w marchewki dla dzieci Yew-pl

Opinie:
(0)
  • Marka: Aelevate
  • Model: B0B59PGTCC
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:54 CET - więcej
315,47zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 5 Pcs Jeden Rozmiar
︶【Zabawka rozwojowa】 Dopasuj różne rozmiary marchewki do drewna z różnymi otworami, ta zabawka Carrot Harvest Game jest dobrą zabawką rozwojową dla twoich dzieci.
︶【Wytrzymałe i trwałe materiały】 Gra z marchewką dla dzieci jest wykonana z wysokiej jakości naturalnego drewna, które jest nietoksyczne i bezpieczne dla dzieci. Ma również piękny wygląd.
︶【Korzyści rozwojowe】 Podczas zabawy tą zabawką Carrots Montessori Game Toy Twój maluch rozwija również umiejętności motoryczne, koordynację ręka-oko, rozpoznawanie kształtów i zręczność.
︶【Ucz się przez zabawę】 Marchewki drewniane o różnych rozmiarach mają odpowiednie liczby, idealne do treningu i rozwijania odpowiednich umiejętności i zdolności. Twoje dziecko może uczyć się przez zabawę.
︶【Wspaniały prezent dla dzieci】 Zabawka z marchewki Montessori to świetna zabawna zabawka dla chłopców i dziewcząt. Spraw, aby był to idealny prezent świąteczny/urodzinowy lub świąteczny dla chłopców i dziewcząt.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 5 Pcs Jeden Rozmiar
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..