0,00zł

Do Kasy

Kula Wahadłowa Solidna Drewniana Dekoracyjna Dekoracja Kuli Wahadłowej Duże Kulki Newton Cradle Balance

Opinie:
(0)
  • Marka: Zerodis
  • Model: B0B59R5SQ6
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 22:43 CET - więcej
135,73zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: default
Kolor: defult
Z ShapBracket: Dekoracja kuli z wahadłem ma kształt Z, wygląda prosto i stylowo. Rozmiar: 18*18*12 CM; Waga: 850g. średnica każdej kulki wynosi 2,2 CM.
Zapewnienie jakości: Wszystkie produkty są ściśle sprawdzane przed wysyłką, więc kupuj z ufnością. Prosimy o kontakt, jeśli produkt jest wadliwy z przyczyn produkcyjnych.
Kula wahadłowa 18x18x12 CM. Świetna dekoracja: to bardzo zabawna zabawka dekompresyjna, w której piłka może uderzać w inne piłki i huśtać się. Idealny do dekoracji w biurze, domu i innych pomieszczeniach zamkniętych.
Prezenty na Dzień Ojca Newtona. Wysoka jakość: ta kołyska Newtona wykonana jest z wysokiej jakości materiału stalowego i drewnianej podstawy, która jest jasna, konserwująca i niełatwa do zardzewienia, może służyć przez długi czas.
Zabawka edukacyjna: Dobry prezent dla dziecka lub przyjaciela na urodziny, święta itp. Odpowiednia dla dzieci, aby doświadczyć zabawy związanej z mechaniką podczas grania w ten zabawny gadżet.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar default
Kolor defult
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..