0,00zł

Do Kasy

BM13YG Torba na laktator do noszenia pasuje do laktatorów takich jak Medela, Lansinoh, Elvie, Willow, podwójna warstwa laktatora do pracy mamy i dodatkowych części, tylko torba, Fioletowy

Opinie:
(0)
  • Marka: BM13YG
  • Model: B0B5BGRGMX
  • Dostępność: 2-3 Dni Oczekiwania
  • Date modified: 12/11/2022 11:54 CET - więcej
0,00zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Fioletowy
Zorientowana na szczegóły – torba do pompowania wykonana jest z wysokiej jakości tkaniny i niezawodnych zamków błyskawicznych, które ułatwiają postawienie samodzielnie. Wytrzymały uchwyt, ukryta tylna kieszeń, pasek bagażowy i gruba wewnętrzna wyściółka zapewnia dobrą ochronę naszych produktów.
Podwójne warstwy – górna warstwa jest przeznaczona do przechowywania suchych przedmiotów i akcesoriów do laktatorów, takich jak kabel do ładowania, krem na sutki, podkładka na piersi; może utrzymać je w czystości i porządku. Dolna warstwa pasuje do większości marek, takich jak laktator Momcozy / laktator Medela / laktator Lansinoh/laktator Elvie/laktator Willow.
Praktyczna wysokość 17,5 cm – główna komora ma praktyczną wysokość 17,5 cm, która z łatwością pomieści większość marek laktatorów z pojemnikami na mleko, a także podróżne przybory toaletowe i kosmetyki.
Sposoby noszenia - Górny trwały uchwyt do łatwego przenoszenia, a tylny pasek pozwala przymocować torbę do bagażu podczas podróży.
Wymiary: 25 cm (dł.) x 17,5 cm (szer.) x wys.), waży tylko 0,3 kg.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Fioletowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..