0,00zł

Do Kasy

49 szt./Anime One Punch-Man naklejki na samochód laptop telefon motocykl deskorolkę rower kreskówka naklejka

Opinie:
(0)
  • Marka: Joyvic
  • Model: B0B5F6X67X
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:54 CET - więcej
12,92zł
Wodoodporne i mocno przylegają - 10/30/50/100 sztuk nieduplikatów wodoodpornych naklejek, 100% samo z obrazem, materiał winylowy zbudowany dla trwałości, w 100% bezpieczny i nietoksyczny, wodoodporny, odporny na wilgoć / kurz, chroni przed zużyciem/rozdarciem i zbudowany, aby trwały, wolny od zapachu, wygodny uchwyt.
Łatwe do przyklejenia wielokrotne lub zdejmowalne – naklejka butelkująca wodę ma silną samoprzylepną, może być ponownie użyta i umieszczona na różnych powierzchniach. odkleić i nie będzie żadnych pozostałości.
Brak nieodpowiednich naklejek - w porównaniu z innymi naklejkami, nasze naklejki na laptopa są wolne od niezdrowej treści. Nadaje się dla wszystkich grup wiekowych, dla dzieci, dorosłych, uczniów gimnazjum, nastolatków, chłopców, dziewcząt, przyjaciół, córki, syna, wnuka, męża do dekoracji DIY.
Naklejki dekoracyjne - można przykleić do butelek z wodą, laptopów, deskorolek, komputera, bagażu, samochodów, rowerów, gitar, snowboardu, telefonu komórkowego, sypialni, łóżka kosmicznego, walizki podróżnej, motocykla, PS4, konsoli, folderów szkolnych, lodówki, skrzynki narzędziowej, książek, hydroflaszki itp.
Idealne na prezenty – 6 – 11 cm, nasze naklejki winylowe są o 35% większe niż inne naklejki, ale cena sprzedaży jest taka sama. Idealny prezent na Boże Narodzenie, ukończenie szkoły, urodziny, Wielkanoc, Halloween, Święto Dziękczynienia, Dzień Matki, Walentynki.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..