0,00zł

Do Kasy

Linghuang Mini 3 Pro walizka wodoszczelna, twarda obudowa, do DJI Mini 3 Pro Fly More akcesoriów Combo, torba do drona Mini 3 Pro i kontrolera RC/RC-N1, odporna na uderzenia, pełna ochrona, czarny

Opinie:
(0)
  • Marka: LINGHUANG
  • Model: B0B5LBVXVG
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:40 CET - więcej
239,97zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: czarny
Idealne dopasowanie: Ta twarda walizka nadaje się tylko do DJI Mini 3 Pro, pilota zdalnego sterowania RC/RC-N1 i większej ilości akcesoriów combo.
Duża pojemność: Na 1 x drona Mini 3 Pro, 7 x baterii (1 bateria zainstalowana w dronie), 1 x pilota zdalnego sterowania, 1 x ładowarkę, 1 x stację ładującą, 1 x kabel RC. Uchwyt śmigieł, joysticki i silikonowe etui nie powinny być usuwane z drona i pilota zdalnego sterowania.
Pełna ochrona: Wyprodukowana z wytrzymałego, solidnego tworzywa ABS i specjalnie spreparowanej wkładki piankowej dla DJI Mini 3 Pro, o umiarkowanej twardości, nie odkształca się. Zapewnia doskonałą ochronę drona i akcesoriów do drona.
Wodoszczelność: IP67, wodoszczelna wkładka, niezależnie od tego, czy w deszczu, czy na morzu, utrzymuje wartościowe przedmioty suche dzięki wysokiej wodoszczelności. Zawsze chroń swoje wartościowe przedmioty.
Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo: Twarda walizka Mini 3 Pro jest standardowo wodoszczelna, pyłoszczelna, odporna na uderzenia. Walizka jest standardowo wyposażona w zawór wyrównujący ciśnienie i 2 specjalnie zaprojektowane, łatwe do otwierania zatrzaski. Walizka jest bezpiecznie zamykana, bezpieczna i łatwa do otwierania.
Specyfikacja: Waga netto: 1,69 kg. Wymiary produktu: 50 x 30 x 14 cm. Zawartość przesyłki: 1 x walizka mini 3 Pro z twardą obudową.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor czarny
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...