0,00zł

Do Kasy

Mini scyzoryk, wielofunkcyjny brelok Mały scyzoryk Brelok Mini rzeźnik Zawieszka do noża, mosiężny przenośny nóż do rozpakowywania z breloczkami, brelok ze stali nierdzewnej na kemping na zewnątrz

Opinie:
(0)
  • Marka: plplaaoo
  • Model: B0B5QW3V4H
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:34 CET - więcej
47,13zł
【Wybrany materiał】: skrupulatnie wykonany z mosiądzu i stali nierdzewnej, który jest odporny na zużycie, zabrudzenia i upadki. I ma długą żywotność. Blokada ramy zapewnia bezpieczne otwieranie i zamykanie ostrza.
【Zapobiegaj utracie】: Mały rozmiar, łatwy do przenoszenia i przechowywania w sytuacjach awaryjnych. W zestawie dwa breloki, które można zawiesić na plecaku, aby zapobiec zgubieniu i kradzieży. Dla własnego bezpieczeństwa włóż go do skórzanej pochwy, gdy go nie używasz.
【Multi Purpose】: Ten przenośny nóż z breloczkami to wielofunkcyjny nóż, który może być używany zarówno jako piękny brelok do kluczy, jak i jako scyzoryk. Może być również używany jako nóż do cięcia na zewnątrz, gdy jesteś na kempingu.
【Lekki i przenośny】: Zewnętrzny mini nóż ma niewielką wagę tylko 30g/1.1oz. Zestaw mini noży z brelokiem, dzięki któremu można go wygodnie nosić w kieszeni lub powiesić na plecaku jako ozdobę.
【Zakres zastosowań】: Ten mały przenośny nóż nadaje się do biwakowania na zewnątrz, breloczka na klucze, otwierania różnych opakowań itp. Praktyczny i wygodny. Idealny słodki prezent dla dziewczyny, chłopaka, taty, brata, szefa, przyjaciół, żony, męża. Idealny do codziennych, błahych rzeczy.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..