0,00zł

Do Kasy

Wykwintne półki łazienkowe Pudełko do przechowywania na biurko, pudełko do przechowywania kosmetyków, toaletka i półka na produkty do pielęgnacji skóry, zmywalne, prezent dla dziewczynki (kolor: biały

Opinie:
(0)
  • Marka: KLZUOPT
  • Model: B0B5Y5VQBG
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
284,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 31*13*18cm
Kolor: White
★【Podzielony projekt】--Ułóż warstwę po warstwie, posortuj przechowywanie, czysty i uporządkowany blat, rozwiąż problem niechlujnego makijażu i łatwo go zabrać.
★ 【Półka na biurko】 ---- Materiał PP, oddzielna przestrzeń, schludne przechowywanie, pożegnanie się z niechlujną toaletką.
★【Wyjmowane partycje】 ---- Zwolnij miejsce zgodnie z rozmiarem przedmiotów, aby spełnić różne potrzeby w zakresie przechowywania.
★ 【Unikalny kształt】 --- Kreatywne, okrągłe i okrągłe, udekoruj toaletkę, wysokiej jakości design, spraw, aby pulpit był tak wykwintny jak makijaż
★ 【Łatwy do czyszczenia】 --- Można go bezpośrednio spłukać wodą w celu łatwego czyszczenia.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 31*13*18cm
Kolor White
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..