0,00zł

Do Kasy

ECHTPower Kontroler do Nintendo Switch Pro Controller Wireless do Switch OLED z przyciskiem SYNC / funkcją budzika / regulowane turbo i wibracje / sterowanie ruchem bezprzewodowy kontroler do Switch Lite

Opinie:
(0)
  • Marka: ECHTPower
  • Model: B0B62K5H9P
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:55 CET - więcej
147,58zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: biały
Alternatywa dla kontrolera Nintendo SWITCH PRO: kontroler ECHTPower Switch jest kompatybilny nie tylko z przełącznikiem, modelem Switch OLED i Switch Lite, można go również używać na urządzeniach Android, iOS MFi, Windows (wyłącznie połączenie kablowe); niezależnie od tego, czy grasz w trybie TV lub stołowym, w dzień lub w nocy, kontroler ECHTPower Nintendo Pro jest dobrym towarzyszem i pozwala na Twoje ulubione gry ingingowe zawsze i wszędzie rozkoszować się!
Kontroler SWITCH z diodami LED: ECHTPower Switch Controller został zaprojektowany specjalnie dla lepszych wrażeń podczas gry. Wbudowane diody LED w dwóch joystickach i przyciski A/B/X/Y zapewniają lepszą atmosferę podczas gry. Joysticki pierścieniowe są otoczone 9 kolorowymi światłami i oferują 3 tryby oświetlenia, można zmieniać kolor w zależności od nastroju lub gry, jest niezbędnym elementem przełącznika dla rodziny, przyjaciół na imprezie lub wieczorze.
Przycisk Sync i funkcja budzenia: przycisk Sync umożliwia powodzenie połączenia z konsolą przełączającą przez 2 sekundy; funkcja budzenia jest odpowiednia do stosowania w trybie TV i stołowej. Konsola switch może zostać włączona po naciśnięciu przycisku "Home" przez kilka sekund po pierwszym połączeniu, wszystko będzie łatwiejsze i przyjemniejsze.
Przyciski z możliwością programowania: uważasz, że niektóre przyciski oryginalnego kontrolera Pro są nieprawidłowo ułożone? Kontroler ECHTPower Pro z 2 dodatkowymi przyciskami z tyłu zapewnia wiele możliwości zastosowania. Możesz ustawić te przyciski według pojedynczych A / B / X / Y lub R / L / ZR / ZL lub L3 / R3 lub przycisków - Combo lub bez funkcji, aby zapewnić lepsze i bardziej wydajne wrażenia podczas gry.
Regulowana wibracja i funkcje turbo: bezprzewodowy kontroler ECHTPower jest wyposażony w podwójny silnik, łącznie 4 siły wibracji (100%/70%/30%/0%) można dostosować do własnych potrzeb. Funkcja turbo umożliwia Ci bezprzerwowe atakowanie podczas gier, takich jak "The Legend of Zelda". zapewnia doskonałe wrażenia podczas gry. Ten przełącznik ma również 3 prędkości turbo: 5 strzałów /s, 12 strzałów /s, 20 strzałów /s.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor biały
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..