0,00zł

Do Kasy

Urok samochodu ze szklanym aniołem,Tęczowy Anioł Stróż Kryształowe Koraliki - Kryształowy Anioł Urok dla Ochrony, Szczęścia, Wiary i Miłości Kryształowy Samochód Wiszący Ozdoba Anioł Stróż Pologmase

Opinie:
(0)
  • Marka: pologmase
  • Model: B0B654KJY2
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
29,59zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: C
❄【 Niezawodne materiały 】 Kryształowy ornament przeciwsłoneczny, który ma metalowe skrzydła anioła i oszałamiający wygląd pasujący do wystroju twojego domu, wykonany jest z kryształu.
❄【Rozjaśnij swój dom】Pryzmaty z kryształowymi aniołami w różnych kolorach stworzą tęczę w pokoju po oświetleniu słońcem, bardzo uroczą i marzycielską.
❄【Eleganckie ozdoby samochodowe】 kryształowa ozdoba anioła z pryzmatem z kryształowej kuli i kryształowymi koralikami czakry ma metalowy łańcuszek do zawieszenia go w lusterku wstecznym samochodu lub oknie pokoju dziecięcego
❄【Uniwersalne dopasowanie 】Możesz użyć różnych wzorów, aby wnętrze twojego domu lub samochodu łączyło się ze sobą, a urok samochodu ze szklanym aniołem może nadać połysk. Sferyczny pryzmat 30 mm, naszyjnik, anioł i siedem różnokolorowych kryształów tworzą jego części.
❄【Niesamowity prezent】 Te kryształowe łapacze słońca stanowią niespodziankę dla twojej dziewczyny, przyjaciela lub rodziny w Boże Narodzenie, uroczystości i wesele. Kryształowy wiszący ornament to świetny wybór na prezent na większość okazji
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor C
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..