0,00zł

Do Kasy

Urok samochodu ze szklanym aniołem,Tęczowy Anioł Stróż Kryształowe Koraliki - Kryształowy Anioł Urok dla Ochrony, Szczęścia, Wiary i Miłości Kryształowy Samochód Wiszący Ozdoba Anioł Stróż Pologmase

Opinie:
(0)
  • Marka: pologmase
  • Model: B0B654KJY2
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
29,59zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: C
❄【 Niezawodne materiały 】 Kryształowy ornament przeciwsłoneczny, który ma metalowe skrzydła anioła i oszałamiający wygląd pasujący do wystroju twojego domu, wykonany jest z kryształu.
❄【Rozjaśnij swój dom】Pryzmaty z kryształowymi aniołami w różnych kolorach stworzą tęczę w pokoju po oświetleniu słońcem, bardzo uroczą i marzycielską.
❄【Eleganckie ozdoby samochodowe】 kryształowa ozdoba anioła z pryzmatem z kryształowej kuli i kryształowymi koralikami czakry ma metalowy łańcuszek do zawieszenia go w lusterku wstecznym samochodu lub oknie pokoju dziecięcego
❄【Uniwersalne dopasowanie 】Możesz użyć różnych wzorów, aby wnętrze twojego domu lub samochodu łączyło się ze sobą, a urok samochodu ze szklanym aniołem może nadać połysk. Sferyczny pryzmat 30 mm, naszyjnik, anioł i siedem różnokolorowych kryształów tworzą jego części.
❄【Niesamowity prezent】 Te kryształowe łapacze słońca stanowią niespodziankę dla twojej dziewczyny, przyjaciela lub rodziny w Boże Narodzenie, uroczystości i wesele. Kryształowy wiszący ornament to świetny wybór na prezent na większość okazji
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor C
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...