0,00zł

Do Kasy

Urok samochodu ze szklanym aniołem | Wiszące kryształowe koraliki anioła - Kryształowy Anioł Urok dla Ochrony, Szczęścia, Wiary i Miłości Kryształowy Samochód Wiszący Ozdoba Anioł Stróż Baogao

Opinie:
(0)
  • Marka: Baogao
  • Model: B0B675HLK1
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
29,59zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: C
⇁【Wysokiej ści materiał】Kryształowa ozdoba przeciwsłoneczna wykonana jest z kryształowych i metalowych skrzydeł anioła, wspaniały wygląd uzupełni Twój dom i może dobrze pasować do różnych dekoracji.
⇁【Dodaj harmonijną atmosferę】Twoje okno można ozdobić kryształowym aniołem łapaczem słońca, który tworzy tęczę w przestrzeni, gdy świeci przez nią słońce.
⇁【Modna dekoracja】 Wykwintne ozdoby aniołów nadają się do ogrodów zewnętrznych, , tarasów, trawników, podwórek, salonów, dekoracji sypialni, a także okien, ganków i balkonów, ścian, a nawet pokoi. !
⇁【Odpowiedni Fit】 Urok samochodu ze szkła szklanego może sprawić, że będzie on mieszać się z różnymi stylami i dodać blasku do wnętrza domu i samochodu. Wykonany jest z anioła + 7 kolorowych kryształów + łańcuszka + 30mm pryzmat sferyczny.
⇁【Przemyślany prezent】 Przemyślany prezent kryształowy łapacz do samochodu dla gospodyni, współpracownika, przyjaciół i rodziny Kryształowa zawieszka wisząca to doskonały prezent na większość okazji.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor C
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..