0,00zł

Do Kasy

Zestaw 2 zamków bagażowych z 3 wiórami, mała kłódka szyfrowa z kodem kłódki do walizki bagażowej na bagaż walizkę podróżną (czarny, srebrny)

Opinie:
(0)
  • Marka: PAEFIU
  • Model: B0B6P28VTG
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
50,76zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: S
Kolor: czarny, srebrny
【Wysokiej jakości kłódka walizkowa】Kodeks wykonany jest ze stopu cynku o wysokiej wytrzymałości, o dobrej twardości i dużej nośności. Powierzchnia jest malowana w wysokiej temperaturze, która nie blaknie łatwo i zachowuje swój blask przez długi czas. Jako kłódka bagażowa, czarna, srebrna sprawi, że Twój bagaż będzie wyraźny.
【3-cyfrowe hasło】3-cyfrowe hasło do walizki można łączyć z ponad 1000 kombinacji haseł, trudne do złamania dla innych i bardzo bezpieczne, a także można uniknąć zakłopotania klucza i nie można go odblokować. Oryginalne hasło to 00, które można zmienić samodzielnie.
【Łatwa zmiana hasła】Przekręć kłódkę do oryginalnego hasła 00, przekręć uchwyt kłódki o 90 stopni i naciśnij w dół, obróć, aby ustawić hasło, obróć uchwyt kłódki w pierwotnym położeniu, a hasło jest prawidłowo ustawione.
【Mała kłódka w kolorze jasnym】Wielkość zamka walizki samolotowej wynosi 30,5 x 14 x 59,5 mm, średnica uchwytu wynosi 4 mm, jest mała, lekka i łatwa do przenoszenia. Kłódka ma 2 jasne kolory czerni, srebra, a kolory są piękne i indywidualne.
【Szerokie zastosowanie】Nasze małe 3-cyfrowe kłódki mogą być używane wewnątrz i na zewnątrz, nie tylko do schowków na siłownię, szafek na siłownię, szuflad na biurko, szafek, pudełek na narzędzia, teczek, ale także idealne do podróży i na wyjście, nadają się do bagażu, walizki, plecaków, toreb sportowych, toreb turystycznych, toreb golfowych itp.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar S
Kolor czarny, srebrny
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..