0,00zł

Do Kasy

Zestaw 2 zamków bagażowych z 3 wiórami, mała kłódka szyfrowa z kodem kłódki do walizki bagażowej na bagaż walizkę podróżną (czarny, srebrny)

Opinie:
(0)
  • Marka: PAEFIU
  • Model: B0B6P28VTG
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
50,76zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: S
Kolor: czarny, srebrny
【Wysokiej jakości kłódka walizkowa】Kodeks wykonany jest ze stopu cynku o wysokiej wytrzymałości, o dobrej twardości i dużej nośności. Powierzchnia jest malowana w wysokiej temperaturze, która nie blaknie łatwo i zachowuje swój blask przez długi czas. Jako kłódka bagażowa, czarna, srebrna sprawi, że Twój bagaż będzie wyraźny.
【3-cyfrowe hasło】3-cyfrowe hasło do walizki można łączyć z ponad 1000 kombinacji haseł, trudne do złamania dla innych i bardzo bezpieczne, a także można uniknąć zakłopotania klucza i nie można go odblokować. Oryginalne hasło to 00, które można zmienić samodzielnie.
【Łatwa zmiana hasła】Przekręć kłódkę do oryginalnego hasła 00, przekręć uchwyt kłódki o 90 stopni i naciśnij w dół, obróć, aby ustawić hasło, obróć uchwyt kłódki w pierwotnym położeniu, a hasło jest prawidłowo ustawione.
【Mała kłódka w kolorze jasnym】Wielkość zamka walizki samolotowej wynosi 30,5 x 14 x 59,5 mm, średnica uchwytu wynosi 4 mm, jest mała, lekka i łatwa do przenoszenia. Kłódka ma 2 jasne kolory czerni, srebra, a kolory są piękne i indywidualne.
【Szerokie zastosowanie】Nasze małe 3-cyfrowe kłódki mogą być używane wewnątrz i na zewnątrz, nie tylko do schowków na siłownię, szafek na siłownię, szuflad na biurko, szafek, pudełek na narzędzia, teczek, ale także idealne do podróży i na wyjście, nadają się do bagażu, walizki, plecaków, toreb sportowych, toreb turystycznych, toreb golfowych itp.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar S
Kolor czarny, srebrny
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..