0,00zł

Do Kasy

Bezprzewodowy Adapter USB do Kontrolera Bezprzewodowego Xbox One, Przenośny Bezprzewodowy Odbiornik Gamepada 2.4G do Laptopa Xbox One PC

Opinie:
(0)
  • Marka: Sxhlseller
  • Model: B0B6WV2HDW
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:56 CET - więcej
87,56zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: default
Szeroko kompatybilny: możesz używać odbiornika do grania w gry na komputerze PC, laptopie lub tablecie z systemem Windows 10, kompatybilnym z kontrolerem Xbox one.
8 połączeń uchwytów: Ten adapter kontrolera obsługuje jednoczesne połączenie 8 uchwytów do gier (obsługa gier), dzięki czemu możesz bawić się ze znajomymi.
Plug and Play: po prostu podłącz ten bezprzewodowy adapter Xbox do komputera, aby grać w gry takie jak Xbox, plug and play, nie wymaga sterowników, prosta obsługa.
Bez opóźnienia: ten odbiornik kontrolera przyjmuje najnowszą technologię, połączenie bezprzewodowe 2.4G, zasięg transmisji około 10 m/32.8ft, brak opóźnień, większy zasięg i bardziej stabilny.
Kompaktowy: adapter kontrolera bezprzewodowego ma bardziej kompaktowy rozmiar, mocniejsze funkcje, jest łatwy do przenoszenia i wygodny do grania w gry w dowolnym miejscu i czasie.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor default
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...