0,00zł

Do Kasy

MERTNK Stojak Na Walizkę Drewniany Bagażnik 80X50X65Cm Z 7 Nylonowymi Paskami Bagażnik Hotelowy Lub Gościnny, Dla Podróżnych Półka Do Przechowywania Podłóg/E

Opinie:
(0)
  • Marka: MERTNK
  • Model: B0B763HCKN
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:57 CET - więcej
1 602,69zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: E
Dogodne Przechowywanie Worków Ten Stojak Na Bagaż Pomaga Zapewnić Wygodny Sposób Przechowywania I Pakowania Lub Rozpakowywania Toreb Do Podróży. Stojak Utrzymuje Walizki Z Dna, Aby Wyeliminować Nadmierne Zginanie Lub Pochylenie Podczas Przygotowywania Się Do Podróży.
Nie Wymaga Narzędzi W Pełni Montażu W Ciągu Kilku Minut Z Prostymi Instrukcjami, Po Prostu Rozłóż I Naciśnij. Składa Się Z Powrotem W Celu Łatwego Transportu
Stojak Na Bagaż Jest Idealny Dla Częstych Podróżników Lub Osób Podróżujących W Interesach Odpowiednich Na Emeryturę, Hotele I Domy Wakacyjne, Aby Zapewnić Gościom Bardziej Luksusowe I Wygodne Wrażenia
Projekt Mody: Składany Bagażnikk Drewno Przedstawia Stylowy Wygląd, Który Zwiększy Wizualne Zainteresowanie Twojej Przestrzeni. Stojak, Idealny Do Sprawiania, By Goście Czuli Się Jak W Domu, Dając Im Pięciogwiazdkowe Wrażenia Hotelowe.
Z Innowacyjną, Składaną Konstrukcją, Która Przybywa Złożona Płaska Mocna Półka Podstawowa Dla Dodatkowej Siły
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor E
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..