0,00zł

Do Kasy

Withosent Magnetyczne klocki 159 elementów, magnesy dla dzieci zabawki 3D klocki magnetyczne gra magnetyczna

Opinie:
(0)
  • Marka: Withosent
  • Model: B0B7B9NWGL
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:57 CET - więcej
195,99zł
159-częściowy zestaw magnetycznych klocków - 100-częściowy zestaw magnetycznych zawiera kwadrat × 32, trójkąt jednostronny × 28, trójkąt równoramienny × 6, trapez × 4, pięciokąt × 4, sektor × 6, koło × 4, półkole × 4, prostokątne 4. Arkusz × 2. 59-częściowy zestaw niemagnetycznych akcesoriów obejmuje kartę do gry × 12, kartę alfabetową × 26, kartę cyfr × 16, naklejkę, koło ogromne i podręcznik (może nie być dostępny w języku polskim).
【Mocny i bezpieczny】Wyprodukowano z wysokiej jakości, nietoksycznego i bezwonnego tworzywa sztucznego ABS, każdy element jest wyposażony w kilka małych cylindrycznych magnesów, które nie spadają. Dzięki powierzchni bez zadziorów i gładkim krawędziom nie musisz się martwić o zranienie rąk dziecka. Naukowe wzornictwo, aby zapobiec przypadkowemu jedzeniu dziecka i zapewnić mu bezpieczeństwo.
Nauka w zabawach - ten magnetyczny zestaw do zabawy może pomóc pobudzić wyobraźnię i kreatywność dzieci w wieku powyżej 3 lat. Wybór bloków w różnych kolorach i kształtach do tworzenia zabawek magnetycznych o różnych kształtach, wspomaga rozwój mózgu i zdolność myślenia dzieci. Idealnie nadaje się do codziennego użytku w domu, w szkole itd.
Gra z klocków - ogromne koło i koła samochodowe można zmontować za pomocą bloków magnetycznych, aby jeszcze bardziej zwiększyć radość z zabawek. Karty osadzone w blokach pozwalają dzieciom nauczyć się alfabetu i liczb.
Idealny prezent dla dzieci - zestaw zabawek magnetycznych nadaje się dla dzieci na różnych etapach i jest idealną zabawką edukacyjną, aby połączyć różne zabawki z fantazją. Idealny jako prezent na Dzień Dziecka, Boże Narodzenie, urodziny i wiele innych.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..