0,00zł

Do Kasy

Withosent Magnetyczne klocki 159 elementów, magnesy dla dzieci zabawki 3D klocki magnetyczne gra magnetyczna

Opinie:
(0)
  • Marka: Withosent
  • Model: B0B7B9NWGL
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:57 CET - więcej
195,99zł
159-częściowy zestaw magnetycznych klocków - 100-częściowy zestaw magnetycznych zawiera kwadrat × 32, trójkąt jednostronny × 28, trójkąt równoramienny × 6, trapez × 4, pięciokąt × 4, sektor × 6, koło × 4, półkole × 4, prostokątne 4. Arkusz × 2. 59-częściowy zestaw niemagnetycznych akcesoriów obejmuje kartę do gry × 12, kartę alfabetową × 26, kartę cyfr × 16, naklejkę, koło ogromne i podręcznik (może nie być dostępny w języku polskim).
【Mocny i bezpieczny】Wyprodukowano z wysokiej jakości, nietoksycznego i bezwonnego tworzywa sztucznego ABS, każdy element jest wyposażony w kilka małych cylindrycznych magnesów, które nie spadają. Dzięki powierzchni bez zadziorów i gładkim krawędziom nie musisz się martwić o zranienie rąk dziecka. Naukowe wzornictwo, aby zapobiec przypadkowemu jedzeniu dziecka i zapewnić mu bezpieczeństwo.
Nauka w zabawach - ten magnetyczny zestaw do zabawy może pomóc pobudzić wyobraźnię i kreatywność dzieci w wieku powyżej 3 lat. Wybór bloków w różnych kolorach i kształtach do tworzenia zabawek magnetycznych o różnych kształtach, wspomaga rozwój mózgu i zdolność myślenia dzieci. Idealnie nadaje się do codziennego użytku w domu, w szkole itd.
Gra z klocków - ogromne koło i koła samochodowe można zmontować za pomocą bloków magnetycznych, aby jeszcze bardziej zwiększyć radość z zabawek. Karty osadzone w blokach pozwalają dzieciom nauczyć się alfabetu i liczb.
Idealny prezent dla dzieci - zestaw zabawek magnetycznych nadaje się dla dzieci na różnych etapach i jest idealną zabawką edukacyjną, aby połączyć różne zabawki z fantazją. Idealny jako prezent na Dzień Dziecka, Boże Narodzenie, urodziny i wiele innych.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..