0,00zł

Do Kasy

2 Pcs Zdalnie sterowany pająk - Bezprzewodowy pająk RC o wysokiej symulacji,Pająki zdalnego sterowania o wysokiej symulacji, błyszczące oczy 8 nóg Zdalnie sterowany pająk Praktyczne Petufun

Opinie:
(0)
  • Marka: PETUFUN
  • Model: B0B8JD93P7
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:59 CET - więcej
233,59zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: 2 Pcs Kasztanowy
⇧【Grupa rozrywkowa】: Ta zabawka jest super zabawna i niesamowita dla grupowej gry rozrywkowej, a dziki realistyczny pająk sprawi, że poczujesz się podekscytowany i zdenerwowany w grze.
⇧【Lekki i przenośny】: Wykonany z wysokiej ści materiału materiałowego pająk zdalnego sterowania jest lekki i przenośny. Ruchoma zabawka dla zwierząt jest solidna, trwała i niełatwa do uszkodzenia.
⇧【Błyszczące oczy】: Symulowany pająk ma realistyczne tekstury, błyszczące oczy i 8 nóg. Żywy wizerunek pająka sprawi, że będziesz podekscytowany lub odstraszysz przyjaciół lub członków rodziny.
⇧【Świetny prezent】: pająki RC to świetne prezenty dla rodziny, przyjaciół lub kolegów lub tradycyjna dekoracja na Halloween. Udekoruj zdalnie sterowanego pająka, aby stworzyć świąteczną atmosferę.
⇧【Szeroki zakres zastosowań】: Ruchoma zabawka dla zwierząt jest idealna do użytku w restauracjach, barach, szkołach . Nadaje się również na imprezy Halloween, spotkania rodzinne, uroczystości dla dzieci i nie tylko.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor 2 Pcs Kasztanowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..