0,00zł

Do Kasy

2 Pcs Zdalnie sterowany pająk - Bezprzewodowy pająk RC o wysokiej symulacji,Pająki zdalnego sterowania o wysokiej symulacji, błyszczące oczy 8 nóg Zdalnie sterowany pająk Praktyczne Petufun

Opinie:
(0)
  • Marka: PETUFUN
  • Model: B0B8JD93P7
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 11:59 CET - więcej
233,59zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: 2 Pcs Kasztanowy
⇧【Grupa rozrywkowa】: Ta zabawka jest super zabawna i niesamowita dla grupowej gry rozrywkowej, a dziki realistyczny pająk sprawi, że poczujesz się podekscytowany i zdenerwowany w grze.
⇧【Lekki i przenośny】: Wykonany z wysokiej ści materiału materiałowego pająk zdalnego sterowania jest lekki i przenośny. Ruchoma zabawka dla zwierząt jest solidna, trwała i niełatwa do uszkodzenia.
⇧【Błyszczące oczy】: Symulowany pająk ma realistyczne tekstury, błyszczące oczy i 8 nóg. Żywy wizerunek pająka sprawi, że będziesz podekscytowany lub odstraszysz przyjaciół lub członków rodziny.
⇧【Świetny prezent】: pająki RC to świetne prezenty dla rodziny, przyjaciół lub kolegów lub tradycyjna dekoracja na Halloween. Udekoruj zdalnie sterowanego pająka, aby stworzyć świąteczną atmosferę.
⇧【Szeroki zakres zastosowań】: Ruchoma zabawka dla zwierząt jest idealna do użytku w restauracjach, barach, szkołach . Nadaje się również na imprezy Halloween, spotkania rodzinne, uroczystości dla dzieci i nie tylko.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor 2 Pcs Kasztanowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..