0,00zł

Do Kasy

Puzzle z klockami kulek | Kolorowa gra logiczna z koralikami dla dziecka | Koralik Puzzle Zabawki dla dzieci Nauka Matematyki Kolor Wiersz Sortowanie Montessori Gra Układanka dla Dzieci Storaffy

Opinie:
(0)
  • Marka: Storaffy
  • Model: B0B8P93VC4
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:46 CET - więcej
84,09zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: Jeden Rozmiar
❂Bezpieczny materiał: Naturalne drewno naszej gry z koralikami do kołków ze wszystkimi krawędziami jest wygładzone, pokryte wieloma warstwami bezpiecznych farb na bazie wody.
❂Buduj umiejętności kontaktu i organizuj: Nasze puzzle z koralików pomagają budować intymny kontakt i komunikację między rodzicami i dziećmi lub towarzyszami zabaw oraz rozwijać umiejętności organizacyjne dzieci.
❂Rozwijaj rozpoznawanie i koordynację: Puzzle z klockami to zabawki edukacyjne, które rozwijają rozpoznawanie kolorów i koordynację ręka-oko. Mogą również pobudzać kreatywność i wyobraźnię dzieci.
❂Ćwiczenie Myślenie przestrzenne: Nasza gra z koralikami pielęgnuje u dzieci poczucie przestrzeni w tradycyjnej metodzie nauczania i promuje u dzieci myślenie przestrzenne i umiejętność rozwiązywania problemów.
❂Idealne prezenty: Nasze puzzle z drewnianych koralików nadają się na urodziny, Boże Narodzenie, Halloween i Święto Dziękczynienia. I to najlepszy prezent urodzinowy lub świąteczny dla chłopców i dziewczynek.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar Jeden Rozmiar
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..