0,00zł

Do Kasy

Puzzle z klockami kulek | Kolorowa gra logiczna z koralikami dla dziecka | Koralik Puzzle Zabawki dla dzieci Nauka Matematyki Kolor Wiersz Sortowanie Montessori Gra Układanka dla Dzieci Storaffy

Opinie:
(0)
  • Marka: Storaffy
  • Model: B0B8P93VC4
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 01:46 CET - więcej
84,09zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: Jeden Rozmiar
❂Bezpieczny materiał: Naturalne drewno naszej gry z koralikami do kołków ze wszystkimi krawędziami jest wygładzone, pokryte wieloma warstwami bezpiecznych farb na bazie wody.
❂Buduj umiejętności kontaktu i organizuj: Nasze puzzle z koralików pomagają budować intymny kontakt i komunikację między rodzicami i dziećmi lub towarzyszami zabaw oraz rozwijać umiejętności organizacyjne dzieci.
❂Rozwijaj rozpoznawanie i koordynację: Puzzle z klockami to zabawki edukacyjne, które rozwijają rozpoznawanie kolorów i koordynację ręka-oko. Mogą również pobudzać kreatywność i wyobraźnię dzieci.
❂Ćwiczenie Myślenie przestrzenne: Nasza gra z koralikami pielęgnuje u dzieci poczucie przestrzeni w tradycyjnej metodzie nauczania i promuje u dzieci myślenie przestrzenne i umiejętność rozwiązywania problemów.
❂Idealne prezenty: Nasze puzzle z drewnianych koralików nadają się na urodziny, Boże Narodzenie, Halloween i Święto Dziękczynienia. I to najlepszy prezent urodzinowy lub świąteczny dla chłopców i dziewczynek.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar Jeden Rozmiar
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..