0,00zł

Do Kasy

5 Pcs Puzzle z klockami kulek - Puzzle dla dzieci z gładką krawędzią - Koralik Puzzle Zabawki dla dzieci Nauka Matematyki Kolor Wiersz Sortowanie Montessori Gra Układanka dla Dzieci Christmas Leryveo

Opinie:
(0)
  • Marka: leryveo
  • Model: B0B8PDGRY5
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 17:44 CET - więcej
329,69zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 5 Pcs Jeden Rozmiar
⊙Naturalne drewno: Wykonane z naturalnego i zdrowego drewna, w przeciwieństwie do innych materiałów, nasze puzzle z koralików dla dzieci są bardzo trwałe, kompaktowe i gładkie, zapewniając bezpieczną zabawę.
⊙Nawiąż intymną interakcję: Intymny kontakt i komunikację między rodzicami i dziećmi lub towarzyszami zabaw można łatwo zbudować, bawiąc się razem zabawką z koralików.
⊙Rozwijaj rozpoznawanie i koordynację: Puzzle z klockami to zabawki edukacyjne, które rozwijają rozpoznawanie kolorów i koordynację ręka-oko. Mogą również pobudzać kreatywność i wyobraźnię dzieci.
⊙Motywuj do logicznego myślenia: Ta łamigłówka z kołkami ma ciekawy sposób na naukę podczas zabawy, sprawiając, że dzieci czerpią radość z odkrywania logicznego myślenia. Ciesz się zabawą z rodziną i przyjaciółmi.
⊙Świetny prezent: gra logiczna z klockami koralikowymi jest idealnym i najlepszym prezentem świątecznym, prezentem urodzinowym i innymi świątecznymi zabawkami prezentowymi dla dzieci lub małych dzieci.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 5 Pcs Jeden Rozmiar
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..