0,00zł

Do Kasy

5 Pcs Puzzle z klockami kulek - Puzzle dla dzieci z gładką krawędzią - Koralik Puzzle Zabawki dla dzieci Nauka Matematyki Kolor Wiersz Sortowanie Montessori Gra Układanka dla Dzieci Christmas Leryveo

Opinie:
(0)
  • Marka: leryveo
  • Model: B0B8PDGRY5
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 17:44 CET - więcej
329,69zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 5 Pcs Jeden Rozmiar
⊙Naturalne drewno: Wykonane z naturalnego i zdrowego drewna, w przeciwieństwie do innych materiałów, nasze puzzle z koralików dla dzieci są bardzo trwałe, kompaktowe i gładkie, zapewniając bezpieczną zabawę.
⊙Nawiąż intymną interakcję: Intymny kontakt i komunikację między rodzicami i dziećmi lub towarzyszami zabaw można łatwo zbudować, bawiąc się razem zabawką z koralików.
⊙Rozwijaj rozpoznawanie i koordynację: Puzzle z klockami to zabawki edukacyjne, które rozwijają rozpoznawanie kolorów i koordynację ręka-oko. Mogą również pobudzać kreatywność i wyobraźnię dzieci.
⊙Motywuj do logicznego myślenia: Ta łamigłówka z kołkami ma ciekawy sposób na naukę podczas zabawy, sprawiając, że dzieci czerpią radość z odkrywania logicznego myślenia. Ciesz się zabawą z rodziną i przyjaciółmi.
⊙Świetny prezent: gra logiczna z klockami koralikowymi jest idealnym i najlepszym prezentem świątecznym, prezentem urodzinowym i innymi świątecznymi zabawkami prezentowymi dla dzieci lub małych dzieci.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 5 Pcs Jeden Rozmiar
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..