0,00zł

Do Kasy

5 Pcs Puzzle z klockami kulek - Puzzle dla dzieci z gładką krawędzią - Koralik Puzzle Zabawki dla dzieci Nauka Matematyki Kolor Wiersz Sortowanie Montessori Gra Układanka dla Dzieci Christmas Leryveo

Opinie:
(0)
  • Marka: leryveo
  • Model: B0B8PDGRY5
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 04/11/2022 17:44 CET - więcej
329,69zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 5 Pcs Jeden Rozmiar
⊙Naturalne drewno: Wykonane z naturalnego i zdrowego drewna, w przeciwieństwie do innych materiałów, nasze puzzle z koralików dla dzieci są bardzo trwałe, kompaktowe i gładkie, zapewniając bezpieczną zabawę.
⊙Nawiąż intymną interakcję: Intymny kontakt i komunikację między rodzicami i dziećmi lub towarzyszami zabaw można łatwo zbudować, bawiąc się razem zabawką z koralików.
⊙Rozwijaj rozpoznawanie i koordynację: Puzzle z klockami to zabawki edukacyjne, które rozwijają rozpoznawanie kolorów i koordynację ręka-oko. Mogą również pobudzać kreatywność i wyobraźnię dzieci.
⊙Motywuj do logicznego myślenia: Ta łamigłówka z kołkami ma ciekawy sposób na naukę podczas zabawy, sprawiając, że dzieci czerpią radość z odkrywania logicznego myślenia. Ciesz się zabawą z rodziną i przyjaciółmi.
⊙Świetny prezent: gra logiczna z klockami koralikowymi jest idealnym i najlepszym prezentem świątecznym, prezentem urodzinowym i innymi świątecznymi zabawkami prezentowymi dla dzieci lub małych dzieci.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 5 Pcs Jeden Rozmiar
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..