0,00zł

Do Kasy

12 sztuk opasek na czoło Disney, myszka dla dzieci, satynowe uszy myszki, kolorowa opaska na czoło z myszką, na Boże Narodzenie, urodziny, maskaradę, imprezę nocną

Opinie:
(0)
  • Marka: Lwtsrp
  • Model: B0B9JD2J4R
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:34 CET - więcej
117,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 20
Kolor: czerwony, fioletowy, niebieski, różowy, różowy, Mickey
Wysokiej jakości materiały: opaska na czoło z Myszką Mickey jest wykonana z miękkiego, krótkiego pluszu i tworzywa sztucznego. Opaska na czoło jest owinięta szczotkowaną tkaniną dla wygodnego noszenia.
Bogate kolory: W naszych opaskach do włosów znajduje się sześć kolorów: czerwony, fioletowy, niebieski, różowo-czerwony, różowy i Mickey. Można je łatwo łączyć z różnymi strojami, w ilościach, które wystarczają, aby spełnić różne potrzeby.
Znakomity i piękny: Przednia strona opaski na czoło z Myszką Mickey jest ozdobiona piękną kokardką, kształt jest bardzo słodki, a zewnętrzna strona opaski jest również owinięta szczotkowaną ką, która jest bardzo delikatna. Nasza opaska na czoło z Myszką Miki jest dostarczana w stanie gotowym do użycia, dzięki czemu nie musisz niczego samodzielnie składać.
Nadaje się dla dorosłych i dzieci: opaska na czoło jest odpowiednia do różnych obwodów głowy, z których mogą korzystać zarówno dorośli, jak i dzieci. Dzieci i dorośli mogą nosić myszy uszy przez dobry czas.
Szerokie zastosowanie: idealnie nadaje się na imprezy kostiumowe, do parku rozrywki, na karnawał, do klubów z kreskówek, na święta Bożego Narodzenia, urodziny dziecka. Stwórz zabawną atmosferę na imprezową noc.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 20
Kolor czerwony, fioletowy, niebieski, różowy, różowy, Mickey
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...