0,00zł

Do Kasy

Fisher Price Little Explorer gospodarstwo muzyczne z dźwiękami i światłami + figurkami

Opinie:
(0)
  • Marka: Fisher-Price
  • Model: B0BB1X3ZRY
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:02 CET - więcej
278,09zł
Muzyczna farma Little Explorer z dźwiękami i światłami + figurkami. Zabawka została zaprojektowana przez popularną i światowej sławy firmę Fisher-Price, która od lat projektuje zabawki i akcesoria dla dzieci, a przy tym zwraca uwagę na wysoką jakość.
Dzięki temu zestawowi małe dzieci mają możliwość odkrywania świata gospodarstwa rolnego i pomocy rolnikom w opiece nad zwierzętami. Zabawka oferuje oświetlenie, muzykę, dźwięki i treści edukacyjne oraz posiada trzy poziomy gry. Po naciśnięciu klawiszy odkrywców aktywowane są piosenki, dźwięki, język i światło stajni.
Gospodarstwo ma możliwość wyboru pomiędzy pięciu językami – polskim, węgierskim, czeskim, słowackim lub angielskim – w których może opowiadać i śpiewać różne historie wiedzy.
W zabawny sposób dzieci odkrywają świat prostego liczenia, uczą się rozpoznawać dźwięki zwierząt żyjących w gospodarstwie i wiele innych dzięki wesołym piosenkom, dźwiękom i wypowiedziom.
Zestaw zawiera: bazę gospodarstwa rolnego z różnymi dźwiękami i melodiami wokół gospodarstwa rolnego, 4 figurki zwierząt 2 sztuki żywności. Zabawka nie tylko sprawia wiele radości, ale również wspomaga psychomotorykę dzieci, rozróżnienie kolorów i logiczne myślenie.
Nadaje się dla dzieci od 12 miesięcy zawiera gospodarstwo muzyczne, figurę rolną, 4 figurki zwierząt i żywność. Potrzebne baterie 2 x AA 1,5 V (baterie testowe) Zabawka z tworzywa sztucznego ma 5 jeży do wyboru gospodarstwo rolne ze światełkami, dźwiękami i zawartością pedagogiczną ma 3 poziomy gry. Wymiary opakowania: 61 x 40,5 x 140,5 jeży. ,5 cm producenta - Kod: GXR99
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...