0,00zł

Do Kasy

Cyfrowy Dzwonek, 4,3-calowy Dzwonek Wideo WiFi Kamera Szerokokątna 120 Stopni Wykrywanie Ruchu, Noktowizor, Zdalne Wideo, Dwukierunkowy Dźwięk, Cyfrowy Wizjer

Opinie:
(0)
  • Marka: ciciglow
  • Model: B0BB8RW3NL
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:02 CET - więcej
390,85zł
Obraz HD: Cyfrowy dzwonek do wizjera z wizjerem obsługuje kamerę 720P i czujnik CMOS, zapewniając doskonałe obrazy i 24-godzinne inteligentne monitorowanie bezpieczeństwa.
Szeroki kąt 120 stopni: cyfrowy dzwonek zapewnia 120-stopniowy widok wszystkiego na zewnątrz, maksymalizując bezpieczeństwo w domu. Obsługuje kartę pamięci do 64 GB.
Połączenie z aplikacją: Cyfrowy dzwonek do drzwi można połączyć z aplikacją Tuya, gdy ktoś naciśnie dzwonek, wyśle ​​powiadomienie na telefon za pośrednictwem aplikacji Tuya, konfigurując dwukierunkowy domofon.
Wykrywanie ruchu: Cyfrowy wizjer do drzwi ma wbudowany noktowizor na podczerwień i czujnik ruchu PIR do automatycznego wykrywania ruchu ciała. Po uruchomieniu wykrywania ruchu automatycznie zarejestruje zdjęcie i wyśle ​​alarm na Twój telefon.
Bateria o dużej pojemności: Cyfrowa przeglądarka drzwi ma wbudowaną baterię litowo-jonową 3000 mAh o dużej pojemności, która zapewnia długotrwałe użytkowanie. Z ostrzeżeniem o niskim stanie baterii i portem typu C dla wygodniejszego ładowania.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..