0,00zł

Do Kasy

Cyfrowy Dzwonek, 4,3-calowy Dzwonek Wideo WiFi Kamera Szerokokątna 120 Stopni Wykrywanie Ruchu, Noktowizor, Zdalne Wideo, Dwukierunkowy Dźwięk, Cyfrowy Wizjer

Opinie:
(0)
  • Marka: ciciglow
  • Model: B0BB8RW3NL
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:02 CET - więcej
390,85zł
Obraz HD: Cyfrowy dzwonek do wizjera z wizjerem obsługuje kamerę 720P i czujnik CMOS, zapewniając doskonałe obrazy i 24-godzinne inteligentne monitorowanie bezpieczeństwa.
Szeroki kąt 120 stopni: cyfrowy dzwonek zapewnia 120-stopniowy widok wszystkiego na zewnątrz, maksymalizując bezpieczeństwo w domu. Obsługuje kartę pamięci do 64 GB.
Połączenie z aplikacją: Cyfrowy dzwonek do drzwi można połączyć z aplikacją Tuya, gdy ktoś naciśnie dzwonek, wyśle ​​powiadomienie na telefon za pośrednictwem aplikacji Tuya, konfigurując dwukierunkowy domofon.
Wykrywanie ruchu: Cyfrowy wizjer do drzwi ma wbudowany noktowizor na podczerwień i czujnik ruchu PIR do automatycznego wykrywania ruchu ciała. Po uruchomieniu wykrywania ruchu automatycznie zarejestruje zdjęcie i wyśle ​​alarm na Twój telefon.
Bateria o dużej pojemności: Cyfrowa przeglądarka drzwi ma wbudowaną baterię litowo-jonową 3000 mAh o dużej pojemności, która zapewnia długotrwałe użytkowanie. Z ostrzeżeniem o niskim stanie baterii i portem typu C dla wygodniejszego ładowania.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..