0,00zł

Do Kasy

Cyfrowy Wizjer do Drzwi WiFi, Wykrywanie Ruchu PIR z Kątem 120 Stopni, Noktowizor Inteligentny Dzwonek z Wizjerem WIFI, Cyfrowy Dzwonek do Drzwi

Opinie:
(0)
  • Marka: Sxhlseller
  • Model: B0BBGW1BXC
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:03 CET - więcej
269,39zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: default
Ekran i kamera: ekran o wysokiej rozdzielczości 2.8 cala, kamera o rozdzielczości 300 000 pikseli, wyraźnie widać wszystkie szczegóły za drzwiami, duży zasięg widzenia, ochrona bezpieczeństwa rodziny.
Szeroki zakres widoczności: kamera ma szeroki kąt 90 stopni, dzięki czemu widzisz całą scenę za drzwiami i maksymalizujesz bezpieczeństwo w domu.
Widzenie w nocy na podczerwień: gdy otoczenie jest słabo oświetlone, dwa światła podczerwone automatycznie wypełniają światło, nawet w ciemną noc, może wyraźnie rejestrować sytuację za drzwiami.
Nagrywanie w pętli: Wbudowana konstrukcja pamięci, obsługa nagrywania w pętli, gdy kończy się miejsce do przechowywania, system zostanie usunięty z najwcześniejszych zdjęć w kolejności chronologicznej.
Przechowywanie danych: dzięki funkcji fotografowania i przechowywania może robić zdjęcia podejrzanym osobom i tworzyć kopie zapasowe danych na czas, co jest bardziej bezpieczne i praktyczne.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor default
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..