0,00zł

Do Kasy

Cyfrowy Wizjer do Drzwi WiFi, Wykrywanie Ruchu PIR z Kątem 120 Stopni, Noktowizor Inteligentny Dzwonek z Wizjerem WIFI, Cyfrowy Dzwonek do Drzwi

Opinie:
(0)
  • Marka: Sxhlseller
  • Model: B0BBGW1BXC
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:03 CET - więcej
269,39zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: default
Ekran i kamera: ekran o wysokiej rozdzielczości 2.8 cala, kamera o rozdzielczości 300 000 pikseli, wyraźnie widać wszystkie szczegóły za drzwiami, duży zasięg widzenia, ochrona bezpieczeństwa rodziny.
Szeroki zakres widoczności: kamera ma szeroki kąt 90 stopni, dzięki czemu widzisz całą scenę za drzwiami i maksymalizujesz bezpieczeństwo w domu.
Widzenie w nocy na podczerwień: gdy otoczenie jest słabo oświetlone, dwa światła podczerwone automatycznie wypełniają światło, nawet w ciemną noc, może wyraźnie rejestrować sytuację za drzwiami.
Nagrywanie w pętli: Wbudowana konstrukcja pamięci, obsługa nagrywania w pętli, gdy kończy się miejsce do przechowywania, system zostanie usunięty z najwcześniejszych zdjęć w kolejności chronologicznej.
Przechowywanie danych: dzięki funkcji fotografowania i przechowywania może robić zdjęcia podejrzanym osobom i tworzyć kopie zapasowe danych na czas, co jest bardziej bezpieczne i praktyczne.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor default
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..