0,00zł

Do Kasy

Model podwójnej helisy,Automatyczne zestawy modeli z podwójną spiralą obrotową człowieka - Popularyzacja nauki Pomoce dydaktyczne dla studentów, dzieci, pomoce dydaktyczne, prezent naukowy, Flyhorse

Opinie:
(0)
  • Marka: Flyhorse
  • Model: B0BCKTYKPJ
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:04 CET - więcej
49,39zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: A
⋢【Naucz się wiedzy o zasadach naukowych】 Dzieci mogą poznać zasady uczenia się przedmiotów ścisłych w grze i pogłębić swoje wrażenie uczenia się, korzystając z tego modelu podwójnej spirali, aby przeprowadzać trudne eksperymenty naukowe z przyjaciółmi lub kolegami z klasy.
⋢【Zdolność obserwacji ćwiczeń】 Pozwalając dzieciom uczyć się w grach, zestaw modeli DNA dla dzieci stymuluje ich zainteresowanie eksperymentami naukowymi, ćwiczy zdolność obserwacji i pielęgnuje koncentrację i umiejętności praktyczne.
⋢【Niezawodny materiał】 Wykonany z bezpiecznych materiałów, zarówno dzieci, jak i dorośli mogą z pewnością korzystać z tego zestawu modeli DNA dla dzieci ludzkich genów. Jest lekki i wytrzymały.
⋢【Dobry wybór prezentu】 Jeśli szukasz odpowiedniego prezentu urodzinowego lub świątecznego dla dzieci, bliskich lub przyjaciół, którzy kochają rękodzieło i naukę, zestaw modeli DNAs to dobry wybór na prezent. (polecane dla dzieci powyżej 6 życia)
⋢【Wygodny w montażu】 Zasilany baterią model DNAs jest wygodny w montażu i może być ściśle połączony bez spawania. Po zainstalowaniu włącz przełącznik, który automatycznie się obróci. (brak baterii)
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor A
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..