0,00zł

Do Kasy

Model podwójnej helisy,Automatyczne zestawy modeli z podwójną spiralą obrotową człowieka - Popularyzacja nauki Pomoce dydaktyczne dla studentów, dzieci, pomoce dydaktyczne, prezent naukowy, Flyhorse

Opinie:
(0)
  • Marka: Flyhorse
  • Model: B0BCKTYKPJ
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:04 CET - więcej
49,39zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: A
⋢【Naucz się wiedzy o zasadach naukowych】 Dzieci mogą poznać zasady uczenia się przedmiotów ścisłych w grze i pogłębić swoje wrażenie uczenia się, korzystając z tego modelu podwójnej spirali, aby przeprowadzać trudne eksperymenty naukowe z przyjaciółmi lub kolegami z klasy.
⋢【Zdolność obserwacji ćwiczeń】 Pozwalając dzieciom uczyć się w grach, zestaw modeli DNA dla dzieci stymuluje ich zainteresowanie eksperymentami naukowymi, ćwiczy zdolność obserwacji i pielęgnuje koncentrację i umiejętności praktyczne.
⋢【Niezawodny materiał】 Wykonany z bezpiecznych materiałów, zarówno dzieci, jak i dorośli mogą z pewnością korzystać z tego zestawu modeli DNA dla dzieci ludzkich genów. Jest lekki i wytrzymały.
⋢【Dobry wybór prezentu】 Jeśli szukasz odpowiedniego prezentu urodzinowego lub świątecznego dla dzieci, bliskich lub przyjaciół, którzy kochają rękodzieło i naukę, zestaw modeli DNAs to dobry wybór na prezent. (polecane dla dzieci powyżej 6 życia)
⋢【Wygodny w montażu】 Zasilany baterią model DNAs jest wygodny w montażu i może być ściśle połączony bez spawania. Po zainstalowaniu włącz przełącznik, który automatycznie się obróci. (brak baterii)
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor A
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..