0,00zł

Do Kasy

Cyfrowy dyktafon 8 GB z odtwarzaczem MP3, dyktafon aktywowany głosem do wykładów, urządzenie do nagrywania z redukcją szumów

Opinie:
(0)
  • Marka: PEZAL
  • Model: B0BD2N7PSS
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:05 CET - więcej
492,85zł
Dwurdzeniowy procesor redukcji hałasu: dzięki profesjonalnemu procesorowi akustycznemu DSP, wbudowanemu inteligentnemu chipowi redukcji szumów, bezpośrednio filtruje otaczający hałas, umożliwia dokładne i wyraźne rejestrowanie treści.
Trzy ultra czułe mikrofony: Świetny dyktafon na wykłady, konferencje, rozmowy kwalifikacyjne, zajęcia, rozmowy i koncerty z wyjątkowo wrażliwymi mikrofonami. Maksymalna szybkość próbkowania dźwięku wynosi 1536 Kb/s i obsługuje dystans nagrywania do 50 metrów
Nagrywanie aktywowane głosem: nagrywanie może być aktywowane dźwiękiem, cichy segment można pominąć, aby zaoszczędzić miejsce do przechowywania. Możesz użyć słuchawek do słuchania dźwięku podczas nagrywania, rejestrator działa jednocześnie jako aparat słuchowy
Wydajny i łatwy w obsłudze: Nasz rejestrator cyfrowy obsługuje zarówno plik formatu MP3, jak i WAV, który można łatwo przenieść do Mac lub PC; pliki nagrań zapisane za pomocą znacznika czasowego; jeden przełącznik do nagrywania, zapisywania i usuwania. Rejestrator audio ma metalową solidną obudowę, jest lekki i przenośny.
➤【Wsparcie posprzedażowe】: Przed użyciem należy uważnie przeczytać instrukcję. W przypadku jakichkolwiek problemów lub braku satysfakcji z naszego cyfrowego dyktafonu 8 GB, skontaktuj się z nami, postaramy się jak najlepiej rozwiązać wszelkie problemy.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...