0,00zł

Do Kasy

HełM Taktyczny ZagęSzczająCy Fast Sf Drugiej Generacji, SkłAdany Zestaw SłUchawkowy Mikrofonu Z Adapterem do Szyny, PełNa Ochrona SprzęTu Rowerowego Cs Gaming,Abcp

Opinie:
(0)
  • Marka: Serired
  • Model: B0BD59RQ3D
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:35 CET - więcej
480,05zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Abcp
Ten hełm taktyczny jest hełmem o wysokich parametrach użytkowych do użytku w różnych środowiskach bojowych, z wysoko wykrojoną skorupą wykonaną z materiału ABS.
Zwiększ grubość korpusu kasku, popraw odporność na uderzenia i zdolność ochrony kasku.
Dodano otwory wentylacyjne i bardziej opływową geometrię dla lepszego przepływu powietrza, komfortu i zdolności adaptacyjnych.
Rzep o nieregularnym kształcie, zapewniający więcej punktów mocowania. Umożliwia użytkownikom szybkie i łatwe łączenie większej liczby akcesoriów na głowę.
Nowo zmodernizowane prowadnice szynowe mogą integrować akcesoria wymagane do dodatkowych zadań, takie jak gogle, maski, lampy i kamery.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Abcp
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..