0,00zł

Do Kasy

Spodnie narciarskie na szelkach - Zewn?trzne wodoodporne i wiatroszczelne ciep?e kombinezony | Dwuwarstwowy, wodoodporny, wiatroszczelny, ocieplany kombinezon Layiset

Opinie:
(0)
  • Marka: Layiset
  • Model: B0BFGQ1CZB
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:21 CET - więcej
144,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: M
Kolor: Mężczyzna
♭Miękkie i wygodne: spodnie narciarskie na szelkach wykonane są z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu są trwałe, odporne na zużycie, miękkie, wygodne, ciepłe i oddychające.
♭Dwuwarstwowa konstrukcja: Część nogawki spodni ma dwuwarstwową konstrukcję, z elastyczną podszewką wewnątrz nogawki, która jest wygodna do noszenia zimą i zapobiega przesiąkaniu wody w nogawce podczas jazdy na nartach.
♭Utrzymuj suche i ciepłe ciało: dzięki profesjonalnej wodoodpornej powłoce nasz kombinezon śnieżny może utrzymywać twoje ciało suche i ciepłe przez cały dzień. Jest to bardzo wygodne.
♭Bezpieczne kieszenie boczne zapinane na zamek: Izolowany kombinezon na szelkach został zaprojektowany z bezpiecznymi kieszeniami bocznymi zapinanymi na zamek, aby zapewnić bezpieczeństwo drobnym przedmiotom. To jest dla ciebie wygodne.
♭Do zimowych aktywności na świeżym powietrzu: Kombinezon narciarski z izolacją narciarską może być używany do wielu zimowych aktywności na świeżym powietrzu, takich jak narciarstwo zjazdowe, snowboard, sporty zimowe, turystyka, wspinaczka górska, obóz kopalniany, wspinaczka skałkowa i jazda na rowerze.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar M
Kolor Mężczyzna
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..