0,00zł

Do Kasy

3 Pcs Tabliczka mnożenia Montessori | 81 kostek klocki Drewniana gra planszowa do mnożenia,Montessori 9x9 razy taca na stół przedszkole zabawki edukacyjne prezent dla dzieci w wieku 3 lat i Flyhorse

Opinie:
(0)
  • Marka: Flyhorse
  • Model: B0BFLGNM1D
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:07 CET - więcej
257,79zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: 3 Pcs Tablica liczbowa Dwóch na sto
✝【Wybrany materiał】 Dzieci mogą bawić się pewnie na tej tablicy do mnożenia Montessori ze względu na doskonałe wykonanie i gładkie powierzchnie bez zadziorów. Zbudowany jest z trwałego, naturalnie występującego drewna.
✝【Matematyczne tabele i karty】 Aby łatwo i szybko nauczyć się mnożenia, nasza gra z mnożeniem drewna. utrzymuje dzieci w pamięci, uczy ich myślenia i pomaga im łatwo i szybko opanować liczby.
✝【Promuje delikatny ruch】 Gra planszowa z mnożeniem pozwala dzieciom uczyć się podczas gry. Ta tabliczka mnożenia pomaga dzieciom rozpoznawać liczby i rozwijać ich inteligencję, wyobraźnię i umiejętności praktyczne.
✝【Zabawna gra edukacyjna】 Nasza gra planszowa do mnożenia na stole sprawia, że ćwiczenie mnożenia i liczenia jest zabawne. Można w nią grać na dwa różne sposoby. Dzieci mogą również używać cyfrowych klocków klocków, które układa się w różne kształty lub układanki
✝【Przemyślany prezent】 Dzieci będą się dobrze bawić w tę grę tabliczki mnożenia, która jest świetnym prezentem na urodziny dziecka w wieku ponad 3 lat, Boże Narodzenie lub Halloween. Uczenie się w ten sposób arytmetyki to świetna zabawa.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor 3 Pcs Tablica liczbowa Dwóch na sto
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..