0,00zł

Do Kasy

5 Pcs Drewniana tabliczka mnożenia | Drewniana tablica mnożenia tęczy z 81 kostkami | Taca do nauki mnożenia, tabliczka mnożenia do nauczania matematyki Montessori dla dzieci w wieku 3 lat i Rolempon

Opinie:
(0)
  • Marka: Rolempon
  • Model: B0BFLGNMH3
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:07 CET - więcej
440,69zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: 5 Pcs Tablica liczbowa Dwóch na sto
∸【Wybrany materiał】 Dzieci mogą bawić się pewnie na tej tablicy do mnożenia Montessori ze względu na doskonałe wykonanie i gładkie powierzchnie bez zadziorów. Zbudowany jest z trwałego, naturalnie występującego drewna.
∸【Zwiększ czułość cyfrową dzieci】 Nasza gra w tablice mnożenia drewna sprawia, że nauka mnożenia jest prosta i szybka. Pomaga uczniom zachować informacje i rozwijać umiejętności krytycznego myślenia
∸【Promuje wiele umiejętności】 Dzieci mogą uczyć się grając w grę planszową o mnożeniu. Dzieci mogą używać tej tabliczki mnożenia do rozpoznawania liczb i poprawiania zdolności poznawczych, kreatywności i praktycznych umiejętności.
∸【Zabawna gra edukacyjna】 Nasza gra planszowa do mnożenia na stole sprawia, że ćwiczenie mnożenia i liczenia jest zabawne. Można w nią grać na dwa różne sposoby. Dzieci mogą również używać cyfrowych klocków klocków, które układa się w różne kształty lub układanki
∸【Zrób wspaniały prezent】 Ta gra z tabliczką mnożenia sprawia, że nauka matematyki jest bardzo zabawna, jest to doskonały prezent urodzinowy, świąteczny i Halloweenowy dla dzieci w wieku powyżej 3 lat, dzieci będą się dobrze bawić.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor 5 Pcs Tablica liczbowa Dwóch na sto
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..