0,00zł

Do Kasy

5 Pcs Drewniana tabliczka mnożenia | Drewniana tablica mnożenia tęczy z 81 kostkami | Taca do nauki mnożenia, tabliczka mnożenia do nauczania matematyki Montessori dla dzieci w wieku 3 lat i Rolempon

Opinie:
(0)
  • Marka: Rolempon
  • Model: B0BFLGNMH3
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:07 CET - więcej
440,69zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: 5 Pcs Tablica liczbowa Dwóch na sto
∸【Wybrany materiał】 Dzieci mogą bawić się pewnie na tej tablicy do mnożenia Montessori ze względu na doskonałe wykonanie i gładkie powierzchnie bez zadziorów. Zbudowany jest z trwałego, naturalnie występującego drewna.
∸【Zwiększ czułość cyfrową dzieci】 Nasza gra w tablice mnożenia drewna sprawia, że nauka mnożenia jest prosta i szybka. Pomaga uczniom zachować informacje i rozwijać umiejętności krytycznego myślenia
∸【Promuje wiele umiejętności】 Dzieci mogą uczyć się grając w grę planszową o mnożeniu. Dzieci mogą używać tej tabliczki mnożenia do rozpoznawania liczb i poprawiania zdolności poznawczych, kreatywności i praktycznych umiejętności.
∸【Zabawna gra edukacyjna】 Nasza gra planszowa do mnożenia na stole sprawia, że ćwiczenie mnożenia i liczenia jest zabawne. Można w nią grać na dwa różne sposoby. Dzieci mogą również używać cyfrowych klocków klocków, które układa się w różne kształty lub układanki
∸【Zrób wspaniały prezent】 Ta gra z tabliczką mnożenia sprawia, że nauka matematyki jest bardzo zabawna, jest to doskonały prezent urodzinowy, świąteczny i Halloweenowy dla dzieci w wieku powyżej 3 lat, dzieci będą się dobrze bawić.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor 5 Pcs Tablica liczbowa Dwóch na sto
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..