0,00zł

Do Kasy

2022 Led Maska Zmieniająca Twarz Maska świetlna Halloween Bar Cosplay Maska świetlna App Sterowanie Bluetooth Maska W Pełnym Kolorze!

Opinie:
(0)
  • Marka: SMOKKS
  • Model: B0BFQM4TBG
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 13:37 CET - więcej
355,99zł
【2022 Brand New LED Video HD Mask】 Led Maski dla dorosłych przyjmuje projekt pełnej maski Led z regulowanym paskiem, który jest bardzo odpowiedni do Cosplay, maskarady, przyjęcia urodzinowego, Halloween, Bożego Narodzenia, karnawału, festiwalu muzyki elektronicznej i innych okazji.
【Wysokiej jakości materiały】 Led maska ​​na halloween jest wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, bezwonna, długotrwała praca nie stanie się gorąca i nie spowoduje zmęczenia oczu, nie ma negatywnych skutków dla ludzkiego ciała, Led Luminous Rave maska ​​bez uszkodzeń uv.
【Przełączanie wzorów】 możesz machać ręką przed maską Led Party lub użyć przycisku z tyłu, aby przełączyć wzór wyświetlania. (Korzystanie z wysokiej jakości koralików z pcv i diod LED).
【Bateria o długiej żywotności】 Ten produkt ma pojemność znamionową 2000 mAh i może być używany nieprzerwanie przez 12 godzin
【Serwis sprzedaży】 Maska led przeszła kontrolę jakości w 100% przed opuszczeniem fabryki. Naładuj ją przed użyciem i sprawdź instrukcję obsługi, jeśli masz jakąkolwiek awarię maski led, skontaktuj się z nami.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..