0,00zł

Do Kasy

Mini Przenośna Drukarka, Kieszonkowa Drukarka Termiczna z 11 Rolkami Papieru, Błyskawiczna Drukarka Naklejek Kompatybilna z IOS Android, Bezprzewodowa Inteligentna Drukarka Bluetooth 4.0

Opinie:
(0)
  • Marka: ciciglow
  • Model: B0BGSCP8J4
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:09 CET - więcej
134,89zł
Szybkość drukowania 10 mm/s: Rób notatki w przypadku niewłaściwych pytań, pożegnaj się z niechlujnymi punktami wiedzy, oszczędzaj czas na ręczne kopiowanie notatek, pomagaj w nauce, poprawiaj efektywność uczenia się, drukuj z prędkością 10 mm/s, błędne pytania nie są już bałaganem i nauka jest zorganizowana.
Nagrywanie DIY: drukarka kieszonkowa, aby zaoszczędzić czas, poprawić wydajność uczenia się, zdjęcia można również odtwarzać, podręcznik zabawy Zrób to sam nagrywaj piękne chwile życia.
Wielozadaniowy: Rób zdjęcia, jak chcesz i nagrywaj życie jako dobry asystent. Może być używany nie tylko do drukowania materiałów edukacyjnych na niewłaściwe pytania, ale także do rejestrowania rozwoju dzieci, uczuć podróży i wyrażania miłości do ludzi, których kochasz.
Idealny prezent: Mini przenośna, kompaktowa konstrukcja korpusu, wykwintna i kompaktowa, to dobry wybór dla dziewczyn i dziewczyn.
Zakres zastosowania: Notatki biurowe, kompatybilne z dokumentami Word, planami pracy, listami notatek, codziennymi kalendarzami i notatkami ze spotkań można łatwo obsługiwać.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..