0,00zł

Do Kasy

Łóżeczko dziecięce | Wisząca zabawka do łóżeczka z projektorem gwiazd i pozytywką,Odłączana pozytywka do spania z ponad 600 kołysankami, pilotem obrotowym zabawka dla noworodka Nasoalne

Opinie:
(0)
  • Marka: Nasoalne
  • Model: B0BJ95XSG4
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:11 CET - więcej
216,74zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: Różowy
↡Pomóż dziecku zasnąć — ta karuzela do łóżeczka obraca się powoli, odtwarzając cichą muzykę, aby pomóc dziecku zasnąć. Wbudowana podświetlana pozytywka z regulacją głośności odtwarza ponad 600 słynnych kołysanek.
↡Obrót o 360 - Obrotowa grzechotka o 360 z piękną muzyką zawsze łatwiej przyciągnie uwagę Twojego dziecka. Pomaga więc stymulować rozwój nerwów siatkówki i nerwu wzrokowego oraz stopniowo trenuje i aktywuje mózg. Ten wyciszenie wiszącego łóżeczka mobilnego również się obraca.
↡Projektor dziecięcy - Ten projektor dziecięcy może w pełni pielęgnować ciekawość Twojego dziecka i stymulować wyobraźnię Twojego dziecka. Może wyświetlać sceny z miękkiego nieba i może być używany oświetlenie nocne. Światło jest miękkie, nie ostre i regulowane.
↡Ulepszenia osprzętu - Jego przegroda jest poszerzona, ma dwustronne ściągacze i zawiera silikonową powłokę antypoślizgową. Wykonany z materiału ABS. Ta mobilna zabawka do łóżeczka porusza się i przyczepia do krawędzi łóżeczka od 0,59 do 1,5 cala.
↡Grzechotki w kształcie zwierząt - Bassinet Mobile zawiera 5 wiszących grzechotek z kreskówek, które można ugryźć. Mają kształt różnych zwierząt i pomagają poprawić zdolności poznawcze Twojego dziecka. Pozytywkę i grzechotkę można wyjąć, aby Twoje dziecko mogło się nimi bawić.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor Różowy
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..