0,00zł

Do Kasy

Satynowa tkanina opaski do włosów koniczyna stras spinki do włosów, trzy kwiaty boczne spinki do włosów, koniczyna kryształ górski, klipsy do włosów, damskie błyszczące kryształ górski, prezenty dla dziewcząt

Opinie:
(0)
  • Marka: Bavokon
  • Model: B0BJ99C58T
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
21,19zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: 4 szt.
4 kolory - 4 kolory są proste i stylowe, spinka do włosów z kryształkami górskimi jest przyklejona z kryształkami i wykonana z akrylu i strasu, a na słońcu wyglądają błyszcząco.
Nadają się do różnych włosów: Spinki do włosów z koniczyną są odpowiednie zarówno dla dziewcząt o grubych, normalnych włosach, jak i dla osób z cienkimi włosami. Dzięki temu włosy mocno trzymają się bez zsuwania się.
Łatwa obsługa: W normalnych warunkach możesz przypiąć spinki do włosów, aby stylizować sekcje w dowolnym miejscu, gdzie chcesz udekorować; jeśli chcesz poradzić sobie z grzywką i złamanymi włosami, po prostu przypnij je jeden po drugim w małym klipsie powyżej
Świetny prezent: opaski do włosów z satynowej tkaniny są idealne do zamówienia jako praktyczny i wygodny prezent dla rodziny, przyjaciół i współpracowników. Szczególnie nadaje się dla dziewcząt o uroczych twarzach bocznych
Szerokie zastosowanie: dzięki spinkom do włosów z kryształkami górskimi możesz się pięknie i elegancko ubrać. Nadaje się na wiele okazji, takich jak taniec, praca, ślub, impreza, szkoła itp. Utrzymuj włosy schludne i stylowe.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor 4 szt.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..