0,00zł

Do Kasy

ZOTIN Pluszowa zabawka Rainbow Friends, 20 cm, urocza poduszka ozdobna, tęczowe przyjaciele, wypchana lalka, Halloween, Boże Narodzenie, prezent urodzinowy dla dzieci, biue

Opinie:
(0)
  • Marka: ZOTIN
  • Model: B0BKFKLLKY
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:12 CET - więcej
63,55zł
1. Źródło postaci: inspiracja projektowa pochodzi z najgorętszej gry - Roblox Rainbow Friends.
2. Prezent dla wszystkich grup wiekowych: to wypchane zwierzę to wspaniały i przytulny prezent dla wszystkich grup wiekowych. Nasze pluszowe zwierzęta to idealny prezent dla dziecka, na urodziny, walentynki i wiele innych.
3. Ręcznie wykonana z starannością: ta pluszowa zabawka z pluszowym pluszem została wykonana z najwyższej jakości materiałów, miękka tkanina poliestrowa sprawia, że jest trwała.
4. Wykonana z miłością: ta wysokiej jakości pluszowa zabawka jest wykonana z nietoksycznych materiałów, które nie zawierają BPA i PVC, aby upewnić się, że każda pojedyncza przytulanka jest bezpieczna.
5. Miękka i miękka: ta wypchana zabawka jest zawsze gotowa na urocze przytulanki i miękkie przytulanki.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..