0,00zł

Do Kasy

Magnetyczna drewniana gra wędkarska, Drewniane zabawki edukacyjne Montessori, Wielofunkcyjne zwierzęta wędkarskie Edukacyjne zabawki edukacyjne dla dziecka w wieku 1,2,3,4 Generic

Opinie:
(0)
  • Marka: Generic
  • Model: B0BKQXM2Z5
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:12 CET - więcej
50,83zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: Zabawki wędkarskie
α[Zabawna zabawka wykańczająca] Drewniana zabawka wędkarska ma wiele sposobów zabawy, z niekończącą się zabawą, pozwalając dzieciom awansować do poziomu małych talentów w łowieniu ryb, pomagając w ciągłej nauce i rozwoju, ćwicząc zdolność koordynacji ręka-oko i poprawiając koncentrację.
α[Uroczy wygląd] Magnetyczna drewniana zabawka do gry wędkarskiej pozwala dziecku dostrzec kolory i rozpoznawać liczby w grze, zapewnia kolorowe ryby i cylindry oraz ma ładny wygląd.
α[Wysokiej klasy materiał] Gładki proces polerowania, okrągły i bez zadziorów, nie szkodzi dzieciom, magnetyczna zabawka wędkarska wykonana jest z wysokiej jakości drewna, które jest odporne na upadek i ścieranie, z przyjazną dla środowiska farbą powierzchniową, bez zapach i utrzymuje się przez długi czas.
α[Genialny sposób na naukę] Magnetyczna gra wędkarska dla dzieci to świetne narzędzie do nauczania, które rozwija koordynację rąk i oczu dziecka, a także ich umiejętności motoryczne, jest wystarczająco trudne, aby zapewnić dzieciom rozrywkę i wystarczająco łatwe, aby promować pewność siebie.
α[Praktyczny prezent] Zabawka wędkarska Montessori to fajny pomysł na prezent, może pomóc dzieciom początkowo osiągnąć oświecenie estetyczne i nauczyć się rozpoznawać przedmioty i formy, idealna do podarowania dziecku na urodziny i święta.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor Zabawki wędkarskie
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..