0,00zł

Do Kasy

Zdalnie sterowana zabawka dla kota z myszą | Zabawka z myszą z pilotem,Elektryczne zabawki dla kotów z ogonem włosów, automatyczne zabawki dla kotów i zabawki sportowe na świeżym powietrzu Tacery

Opinie:
(0)
  • Marka: tacery
  • Model: B0BKR2CFDW
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
73,64zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: Ciemny szary
∤【Żywe modelowanie】 Ta mysz z pilotem nie ma sztywnej ruchomej trasy. Dzięki teksturowanej teksturze i miękkiemu gumowemu ogonowi zapewnia doskonałe ruchy ślizgowe.
∤【Wytrzymały materiał】 Wszystkie części zabawki dla kota-myszy robota są mocne i trwałe. Wykonane są ze starannie wyselekcjonowanych materiałów ABS, które nie szkodzą ludzkiemu organizmowi, dzięki czemu Twój pupil może bawić się przez długi czas.
∤【Pilot zabawka dla kota z myszą】 Zdalnie sterowana mysz dla kota może zdalnie sterować zabawką, czołgać się w czterech kierunkach i przywracać wysoką elastyczność, aby doświadczyć zabawy z drażnienia kota i wzbudzania ciekawości kota.
∤【Łagodzenie napięcia】 Elektroniczna zabawka dla kota z myszką z kojącymi emocjami może uzyskać poczucie szczęścia poprzez proces dokuczania kotom, co pomaga kotom wyzwolić ich naturę.
∤【Prezent świąteczny】 Jeśli podoba Ci się ta zabawka dla kota z myszą robota, możesz podzielić się swoją miłością z kochającą kota matką, siostrami, kolegami, przyjaciółmi i wszystkimi w środku, a także przekazać zabawną mechaniczną mysz innym.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor Ciemny szary
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...