0,00zł

Do Kasy

Zdalnie sterowana zabawka dla kota z myszą | Zabawka z myszą z pilotem,Elektryczne zabawki dla kotów z ogonem włosów, automatyczne zabawki dla kotów i zabawki sportowe na świeżym powietrzu Tacery

Opinie:
(0)
  • Marka: tacery
  • Model: B0BKR2CFDW
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
73,64zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: Ciemny szary
∤【Żywe modelowanie】 Ta mysz z pilotem nie ma sztywnej ruchomej trasy. Dzięki teksturowanej teksturze i miękkiemu gumowemu ogonowi zapewnia doskonałe ruchy ślizgowe.
∤【Wytrzymały materiał】 Wszystkie części zabawki dla kota-myszy robota są mocne i trwałe. Wykonane są ze starannie wyselekcjonowanych materiałów ABS, które nie szkodzą ludzkiemu organizmowi, dzięki czemu Twój pupil może bawić się przez długi czas.
∤【Pilot zabawka dla kota z myszą】 Zdalnie sterowana mysz dla kota może zdalnie sterować zabawką, czołgać się w czterech kierunkach i przywracać wysoką elastyczność, aby doświadczyć zabawy z drażnienia kota i wzbudzania ciekawości kota.
∤【Łagodzenie napięcia】 Elektroniczna zabawka dla kota z myszką z kojącymi emocjami może uzyskać poczucie szczęścia poprzez proces dokuczania kotom, co pomaga kotom wyzwolić ich naturę.
∤【Prezent świąteczny】 Jeśli podoba Ci się ta zabawka dla kota z myszą robota, możesz podzielić się swoją miłością z kochającą kota matką, siostrami, kolegami, przyjaciółmi i wszystkimi w środku, a także przekazać zabawną mechaniczną mysz innym.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor Ciemny szary
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..