0,00zł

Do Kasy

Sakamura Zabawka do kasy fiskalnej – sklep z zabawkami, elektroniczna zabawka, sztuczne pieniądze do zabawy, zabawka z mikrofonem, zestaw do zabawy dla dzieci

Opinie:
(0)
  • Marka: Sakamura
  • Model: B0BKW5K48J
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:12 CET - więcej
125,48zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: Elektryczna kasa dla chłopców z lcd
★ 【Dobrej jakości materiał】Solidny materiał, kasa dla dzieci, wykonana z materiałów PP i dużych rozmiarów, jest nieszkodliwy, wytrzymały, trwały i przyjazny dla dzieci.
★ 【Z dźwiękiem i światłem】 Dzięki oświetleniu i dźwiękowi, gdy dziecko włożysz klucz i naciśniesz przycisk otwierania, szuflada zabawki kasowej otworzy się automatycznie.
★【Kreatywne myśli】Dzięki inspirującym kreatywnym myślom kaseta z zabawkami może motywować kreatywność i wyobraźnię dzieci oraz poprawić ich zdolność koordynacji ręka-oko.
★ 【To samo prawdziwy sklep spożywczy】Zabawna kaseta Play Cash Register, zabawka na zakupy, jest jak prawdziwa zabawka supermarketu, która jest dostarczana z zabawkami do dekoracji pieniędzy.
★【Idealny prezent】Kasa dla dzieci to przyjazna dla dzieci zabawka do odgrywania ról. Jest często używany jako idealny prezent na urodziny, nagrodę lub święta.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor Elektryczna kasa dla chłopców z lcd
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..