0,00zł

Do Kasy

Sakamura Zabawka do kasy fiskalnej – sklep z zabawkami, elektroniczna zabawka, sztuczne pieniądze do zabawy, zabawka z mikrofonem, zestaw do zabawy dla dzieci

Opinie:
(0)
  • Marka: Sakamura
  • Model: B0BKW5K48J
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:12 CET - więcej
125,48zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: Elektryczna kasa dla chłopców z lcd
★ 【Dobrej jakości materiał】Solidny materiał, kasa dla dzieci, wykonana z materiałów PP i dużych rozmiarów, jest nieszkodliwy, wytrzymały, trwały i przyjazny dla dzieci.
★ 【Z dźwiękiem i światłem】 Dzięki oświetleniu i dźwiękowi, gdy dziecko włożysz klucz i naciśniesz przycisk otwierania, szuflada zabawki kasowej otworzy się automatycznie.
★【Kreatywne myśli】Dzięki inspirującym kreatywnym myślom kaseta z zabawkami może motywować kreatywność i wyobraźnię dzieci oraz poprawić ich zdolność koordynacji ręka-oko.
★ 【To samo prawdziwy sklep spożywczy】Zabawna kaseta Play Cash Register, zabawka na zakupy, jest jak prawdziwa zabawka supermarketu, która jest dostarczana z zabawkami do dekoracji pieniędzy.
★【Idealny prezent】Kasa dla dzieci to przyjazna dla dzieci zabawka do odgrywania ról. Jest często używany jako idealny prezent na urodziny, nagrodę lub święta.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor Elektryczna kasa dla chłopców z lcd
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..