0,00zł

Do Kasy

Zabawka kasa fiskalna | Sklep Play Money dla dzieci - Fa?szywe pieni?dze na zabawk? z kalkulacj? z zestawem g?o?ników mikrofonowych dla dzieci Gimocool

Opinie:
(0)
  • Marka: GIMOCOOL
  • Model: B0BKWZZQNY
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
131,40zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: Dziewczęca elektryczna kasa fiskalna LCD
♜【Materiał wysokiej ści】 Kasa dla dzieci to wysokiej ści materiał PP i duży rozmiar. Dzięki temu jest nieszkodliwy, wytrzymały i przyjazny dzieciom.
♜【Interaktywny dźwięk i oświetlenie】 Skaner i waga kasy fiskalnej są zaprojektowane ze światłem i dźwiękiem, gdy dziecko włoży klucz i naciśnie przycisk otwierania, szuflada otworzy się automatycznie.
♜【Kreatywne myśli】 Ze względu na inspirujące kreatywne myśli, Toy Cash Register może motywować kreatywność i wyobraźnię dzieci oraz poprawiać ich zdolność koordynacji ręka-oko.
♜【Analogowa kasa fiskalna】 Play Kasa fiskalna to udawana zabawka na zakupy, która jest dostarczana z zabawkami do dekoracji pieniędzy. To jak prawdziwa zabawka z supermarketu, zapewniająca bardziej realistyczne wrażenia z odgrywania ról.
♜【Idealny prezent】 Kasa dla dzieci to przyjazna dla dzieci zabawka do odgrywania ról. Często jest używany idealny prezent na urodziny dziecka, nagrodę lub święto.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor Dziewczęca elektryczna kasa fiskalna LCD
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..