0,00zł

Do Kasy

Zabawka kasa fiskalna | Sklep Play Money dla dzieci - Fa?szywe pieni?dze na zabawk? z kalkulacj? z zestawem g?o?ników mikrofonowych dla dzieci Gimocool

Opinie:
(0)
  • Marka: GIMOCOOL
  • Model: B0BKWZZQNY
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
131,40zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: Dziewczęca elektryczna kasa fiskalna LCD
♜【Materiał wysokiej ści】 Kasa dla dzieci to wysokiej ści materiał PP i duży rozmiar. Dzięki temu jest nieszkodliwy, wytrzymały i przyjazny dzieciom.
♜【Interaktywny dźwięk i oświetlenie】 Skaner i waga kasy fiskalnej są zaprojektowane ze światłem i dźwiękiem, gdy dziecko włoży klucz i naciśnie przycisk otwierania, szuflada otworzy się automatycznie.
♜【Kreatywne myśli】 Ze względu na inspirujące kreatywne myśli, Toy Cash Register może motywować kreatywność i wyobraźnię dzieci oraz poprawiać ich zdolność koordynacji ręka-oko.
♜【Analogowa kasa fiskalna】 Play Kasa fiskalna to udawana zabawka na zakupy, która jest dostarczana z zabawkami do dekoracji pieniędzy. To jak prawdziwa zabawka z supermarketu, zapewniająca bardziej realistyczne wrażenia z odgrywania ról.
♜【Idealny prezent】 Kasa dla dzieci to przyjazna dla dzieci zabawka do odgrywania ról. Często jest używany idealny prezent na urodziny dziecka, nagrodę lub święto.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor Dziewczęca elektryczna kasa fiskalna LCD
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..