0,00zł

Do Kasy

Zabawka kasa fiskalna | Sklep spo?ywczy Udawaj Zagraj,Udawaj, e zagraj w rejestr z zabawkami, skanerem, mikrofonem, liczeniem i akcesoriami obliczeniowymi Gimocool

Opinie:
(0)
  • Marka: GIMOCOOL
  • Model: B0BKX253VW
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:12 CET - więcej
105,15zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: Elektryczna kasa fiskalna LCD dla chłopców
γ【Materiał dobrej jakości】 Wytrzymały materiał, kasa fiskalna dla dzieci, wykonana z materiałów PP i dużych rozmiarów, jest nieszkodliwa, wytrzymała, trwała i przyjazna dzieciom.
γ【Z dźwiękiem i światłem】Z dźwiękiem i dźwiękiem, gdy dziecko włoży klucz i naciśnie przycisk otwierania, szuflada zabawki kasy fiskalnej otworzy się automatycznie.
γ【Zabawka instruktażowa】 Kasa na zabawki może pielęgnować kreatywność i wyobraźnię dzieci oraz poprawiać ich zdolność koordynacji ręka-oko, ponieważ jest to pouczająca zabawka.
γ【Analogowa kasa fiskalna】 Play Kasa fiskalna to udawana zabawka na zakupy, która jest dostarczana z zabawkami do dekoracji pieniędzy. To jak prawdziwa zabawka z supermarketu, zapewniająca bardziej realistyczne wrażenia z odgrywania ról.
γ【Doskonały wybór】Ponieważ dzieci bardzo chętnie otrzymują prezenty w specjalne dni, takie jak urodziny i festiwale, kasa fiskalna dla dzieci to doskonały wybór, który spodoba się dzieciom.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor Elektryczna kasa fiskalna LCD dla chłopców
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..