0,00zł

Do Kasy

Zabawka kasa fiskalna | Sklep spo?ywczy Udawaj Zagraj,Udawaj, e zagraj w rejestr z zabawkami, skanerem, mikrofonem, liczeniem i akcesoriami obliczeniowymi Gimocool

Opinie:
(0)
  • Marka: GIMOCOOL
  • Model: B0BKX253VW
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:12 CET - więcej
105,15zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: Elektryczna kasa fiskalna LCD dla chłopców
γ【Materiał dobrej jakości】 Wytrzymały materiał, kasa fiskalna dla dzieci, wykonana z materiałów PP i dużych rozmiarów, jest nieszkodliwa, wytrzymała, trwała i przyjazna dzieciom.
γ【Z dźwiękiem i światłem】Z dźwiękiem i dźwiękiem, gdy dziecko włoży klucz i naciśnie przycisk otwierania, szuflada zabawki kasy fiskalnej otworzy się automatycznie.
γ【Zabawka instruktażowa】 Kasa na zabawki może pielęgnować kreatywność i wyobraźnię dzieci oraz poprawiać ich zdolność koordynacji ręka-oko, ponieważ jest to pouczająca zabawka.
γ【Analogowa kasa fiskalna】 Play Kasa fiskalna to udawana zabawka na zakupy, która jest dostarczana z zabawkami do dekoracji pieniędzy. To jak prawdziwa zabawka z supermarketu, zapewniająca bardziej realistyczne wrażenia z odgrywania ról.
γ【Doskonały wybór】Ponieważ dzieci bardzo chętnie otrzymują prezenty w specjalne dni, takie jak urodziny i festiwale, kasa fiskalna dla dzieci to doskonały wybór, który spodoba się dzieciom.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor Elektryczna kasa fiskalna LCD dla chłopców
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..