0,00zł

Do Kasy

Zdalnie sterowana zabawka dla kota z mysz?,Zabawka z mysz? z pilotem - Elektryczne zabawki dla kotów z ogonem w?osów, automatyczne zabawki dla kotów i zabawki sportowe na ?wie?ym powietrzu Caneem

Opinie:
(0)
  • Marka: Caneem
  • Model: B0BKY5RKB3
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 09:58 CET - więcej
66,38zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: Ciemny szary
◎【Doskonałe wykonanie】Cały korpus myszy z pilotem emituje prawdziwy oddech, a prawdziwa tekstura sprawia, że jest wykonana z doskonałym wykonaniem po dotknięciu ręką.
◎【Materiał bezzapachowy】 Zabawka dla kota z myszą robota wykonana z materiału ABS z gwarancją jakości nie zawiera elementów, które mają niekorzystny wpływ na organizm. Jest wytrzymała i posiada gładkie krawędzie, które chronią łapki Twojego pupila.
◎【Pilot zabawka dla kota z myszą】 Zdalnie sterowana mysz dla kota może zdalnie sterować zabawką, czołgać się w czterech kierunkach i przywracać wysoką elastyczność, aby doświadczyć zabawy z drażnienia kota i wzbudzania ciekawości kota.
◎【Łagodzenie napięcia】 Elektroniczna zabawka dla kota z myszką z kojącymi emocjami może uzyskać poczucie szczęścia poprzez proces dokuczania kotom, co pomaga kotom wyzwolić ich naturę.
◎【Śmieszny prezent】Nasza zabawka dla kota z myszą robota może sprawić, że twoje zwierzęta będą się dobrze bawić każdego dnia, naśladować kształt myszy, stymulować naturę kotów domowych i jest dobrą zabawką, aby zachować ich naturę.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor Ciemny szary
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..