0,00zł

Do Kasy

FANUY Farm Cottage MOC Building Blocks Toy Set, 899 sztuk Home Decorations Build and Display Kit, Building Toys for Kids

Opinie:
(0)
  • Marka: FANUY
  • Model: B0BL11KQ5M
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 12/11/2022 12:12 CET - więcej
316,15zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 18 x 9.5 x 13cm
Kolor: Farm Cottage
Zestaw klocków charakteryzuje się autentycznym wyglądem, oryginalnym wzornictwem i niezwykle imponującymi efektami wizualnymi dzięki nielicznym częściom zapewnia wciągającą radość podczas montażu. Kompatybilny z zestawami klocków duńskich znanych marek.
Są dostarczane z łatwymi do zrozumienia instrukcjami na papierze, dzięki czemu młodzi budowniczy mogą rozpocząć i gotować z zaufaniem. Różne pakiety z niedrogimi częściami, które są podzielone na różne typy, oszczędzają czas podczas zbierania części i pieniądze przy zakupie dla miłośników klocków.
Po wielu przebudowach, produkt maksymalizuje wygląd sceny, która dzięki rozsądnej strukturze, solidnym niesamowitym budynkom, wraz z unikalnym wzornictwem i dopasowaniem kolorów została zaprojektowana z myślą o doskonałej wartości ornamentów i kolekcji.
Bloki składają się z wysokiej jakości cząstek w dokładnych kolorach, które pasują do popularnych marek klocków. Bloki są zbudowane z trwałych i wytrzymałych, całościowych budynków, które są imponujące w dotyku i łatwe do demontażu.
Zalecane dla dzieci powyżej 10+. Zapakowana w graficzny karton zabawka montażowa nadaje się nie tylko do dekoracji i kolekcjonowania w domu, ale jest również idealnym prezentem dla przyjaciół i dzieci na urodziny, Boże Narodzenie, do poznania, na Walentynki, Halloween, Wielkanoc i Święto Dziękczynienia, ale także niesamowity prezent dla siebie.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 18 x 9.5 x 13cm
Kolor Farm Cottage
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..