0,00zł

Do Kasy

Zabawki do makijażu dla dziewczynek | Zmywalne zabawki do makijażu z toaletką - Kosmetyki dla dzieci Zabawa dla dzieci Kosmetyki dla dziewczynek Zabawka dla małych dziewczynek Prezent Youding

Opinie:
(0)
  • Marka: Youding
  • Model: B0BL2N9T1Z
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:15 CET - więcej
87,42zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: Biała torba
⇔Zaspokój ciekawość i naucz się makijażu: Ta torba na zabawki do makijażu może zaspokoić ciekawość dziewczyny i nauczyć się makijażu. Kiedy twoja mała dziewczynka otrzyma nasz zestaw do makijażu, może z radością się nim bawić.
⇔Trwały materiał: Nasze zabawki kosmetyczne dla dzieci są wykonane z materiału rozpuszczalnego w wodzie. Nie są łatwe do uszkodzenia i nie są szkodliwe dla twoich dziewczyn.
⇔Ćwicz zdolność operacyjną: te zabawki do makijażu dla dziewczynek mogą ćwiczyć umiejętności praktyczne twojej córki i motywować jej estetykę mody od najmłodszych lat i ubierać się, jak chce.
⇔Wygodny do zabrania: ten zestaw do makijażu dla księżniczek ma dużą pojemność, aby pomóc dzieciom nauczyć się organizować porozrzucane zabawki do makijażu. Dzięki torebkom dziewczyny mogą je nosić wszędzie.
⇔Świetny prezent: zestaw kosmetyków dla dziewczynek nadaje się dla nastolatków prezent na pierwszy zestaw do makijażu, a także na przyjęcia urodzinowe, ubieranie księżniczki i codzienne zabawy dla dzieci.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor Biała torba
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...