0,00zł

Do Kasy

Zabawki do makijażu dla dziewczynek | Zmywalne zabawki do makijażu z toaletką - Kosmetyki dla dzieci Zabawa dla dzieci Kosmetyki dla dziewczynek Zabawka dla małych dziewczynek Prezent Youding

Opinie:
(0)
  • Marka: Youding
  • Model: B0BL2N9T1Z
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:15 CET - więcej
87,42zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: Biała torba
⇔Zaspokój ciekawość i naucz się makijażu: Ta torba na zabawki do makijażu może zaspokoić ciekawość dziewczyny i nauczyć się makijażu. Kiedy twoja mała dziewczynka otrzyma nasz zestaw do makijażu, może z radością się nim bawić.
⇔Trwały materiał: Nasze zabawki kosmetyczne dla dzieci są wykonane z materiału rozpuszczalnego w wodzie. Nie są łatwe do uszkodzenia i nie są szkodliwe dla twoich dziewczyn.
⇔Ćwicz zdolność operacyjną: te zabawki do makijażu dla dziewczynek mogą ćwiczyć umiejętności praktyczne twojej córki i motywować jej estetykę mody od najmłodszych lat i ubierać się, jak chce.
⇔Wygodny do zabrania: ten zestaw do makijażu dla księżniczek ma dużą pojemność, aby pomóc dzieciom nauczyć się organizować porozrzucane zabawki do makijażu. Dzięki torebkom dziewczyny mogą je nosić wszędzie.
⇔Świetny prezent: zestaw kosmetyków dla dziewczynek nadaje się dla nastolatków prezent na pierwszy zestaw do makijażu, a także na przyjęcia urodzinowe, ubieranie księżniczki i codzienne zabawy dla dzieci.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor Biała torba
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..