0,00zł

Do Kasy

Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?

Przeciętny e-sprzedawca może mieć pewne trudności ze skutecznym określeniem, który z dostępnych na rynku systemów spisze się najlepiej, dlatego warto już na starcie przedstawić najlepszego kandydata – jest to system Apilo, dawniej znany jako ErpBox. Oprogramowanie to otwiera przed użytkownikiem mnóstwo przydatnych opcji, wliczając w to bardzo funkcjonalne moduły, w tym wyspecjalizowany menadzer Allegro, który jest w stanie kompletnie odmienić zarządzanie kontem w tym marketplace. Co jeszcze warto wiedzieć o Apilo?

Najistotniejsze korzyści stosowania Apilo – czysty zysk dla e-sprzedawcy!

Apilo świetnie sprawdza się w e-sprzedaży w praktycznie każdej formie, niezależnie od preferowanych kanałów. Szeroki zakres integracji, z jakich skorzystać można w ramach tego systemu, pozwala połączyć konta na popularnych platformach, sklepach internetowych i nie tylko!

Dostępne integracje Apilo:

 • Shopee,   
 • Allegro,        
 • Empik,    
 • Amazon,    
 • eBay,    
 • Olx,    
 • Etsy,    
 • Erli,    
 • Morele,    
 • Kaufland,    
 • Ceneo KUP TERAZ.

Warto wymienić także sklepy internetowe:

 • Shoper,    
 • IdoSell,    
 • WooCommerce,    
 • ShopGold,    
 • Redcart,    
 • PrestaShop,    
 • Magento.

Nie można zapomnieć o integracjach Apilo obejmujących hurtownie, programy do księgowości internetowej, kurierów i nie tylko!

Modułowa budowa Apilo sprawia, że samemu można dobrać najkorzystniejsze rozwiązania, dostosowując jego funkcjonalność do własnych potrzeb. System ten jest bardzo elastyczny, jednak jego istotną zaletą jest także nieustanny, dynamiczny rozwój. Apilo aktualizowane jest regularnie, zyskując nowe możliwości oraz usprawniając istniejące już rozwiązania, aby korzystający z niego e-sprzedawca zawsze był na bieżąco z nowinkami w e-commerce.

Jak Apilo usprawnia działanie sklepu internetowego?

Każdy e-przedsiębiorca, który zaczął poświęcać więcej środków na rozwój swojego biznesu, z pewnością doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że większy obrót towaru oznacza więcej pracy. W pewnym momencie ręczna obsługa zamówień oraz innych rutynowych czynności zarządzania sklepem staje się niezwykle trudna, szczególnie dla małych firm i mikroprzedsiębiorców, którzy nie mogą polegać na dedykowanym zespole. Rozwiązanie tego problemu jest na wyciągnięcie ręki – wystarczy wprowadzić do swojego sklepu system Apilo, aby nawet długie, czasochłonne procesy stały się kwestią zaledwie kliknięcia.

Realne korzyści płynące z Apilo są odczuwalne praktycznie od samego początku – jest to znaczne przyspieszenie procesu sprzedaży i mniejsza ilość obowiązków, które spoczywają na barkach samego sprzedawcy. Sekretem jest tu kompleksowa automatyzacja wykonywanych przez sklep operacji. System Apilo jest w stanie automatycznie uzupełnić dane lub błyskawicznie zaktualizować stany magazynowe danych produktów, nie bez znaczenia jest także możliwość wykonywania hurtowych operacji na wystawionych ofertach.

Związana z Apilo automatyzacja to nie tylko oszczędność czasu. Należy podkreślić, że obsługa sprzedaży przy pomocy tego systemu jest wydajna i dokładna, skutecznie ograniczając ryzyko błędów spowodowanych czynnikiem ludzkim i podnosząc standardy w zarządzaniu zamówieniami. Klienci sklepu z pewnością zauważą i docenią różnicę, co z kolei przełoży się na więcej pozytywnych opinii.

Pomoc dla sprzedawców Allegro – czy menedżer Allegro od Apilo dobrze się spisze?

Wbrew pozorom, efektywne prowadzenie konta na Allegro wiąże się z niejednym wyzwaniem, któremu zaradzić można jedynie za pośrednictwem profesjonalnego oprogramowania. Wielu sprzedawców chce wprowadzić konto Allegro jako kolejny kanał dla swojego sklepu, gdyż otwiera ono prostą drogę do szerokiej bazy klientów, jaką dysponuje ta platforma. Niestety, nigdy nie przekona się konsumenta do swojej oferty, jeśli nie zaprezentuje się jej w odpowiedni sposób, a w przypadku hurtowej sprzedaży, wymagane do tego czynności mogą okazać się niezwykle czasochłonne.

Kluczem do wygodniejszego i mniej czasochłonnego zarządzania aukcjami i ofertami „kup teraz” na Allegro jest właśnie Apilo, a dokładniej dostępny w nim menedzer Allegro, idealnie dostosowany do potrzeb e-sprzedawcy na tej platformie, o czym więcej przeczytasz tutaj: https://apilo.com/pl/poradnik-dla-przedsiebiorcow-na-allegro-menadzer-aukcji-w-erpbox-i-jego-mozliwosci/. Wśród mnogich funkcji zapewnianych przez manager Allegro od Apilo, warto wymienić między innymi automatyczne uzupełniane danych podstawowych, łatwy wybór zdjęć z bazy produktów, możliwość stworzenia własnych, ustandaryzowanych szablonów aukcji, a także łatwe operacje hurtowe na aukcjach i wiele dodatkowych możliwości filtrowania ofert. Co więcej, Apilo pozwala na podłączenie dowolnej ilości kont Allegro, tworząc z nich sprawną, komfortową w obsłudze całość.

Komentarze
Bestsellery
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..