0,00zł

Do Kasy

Dodatkowe zabezpieczenie okien (opakowanie 3 szt.)

Opinie:
(0)
  • Marka: Fensterschnapper
  • Model: B007VBCDLK
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 11:41 CET - więcej
112,37zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 3er Sparpack
Kolor: Opakowanie ekonomiczne 3 szt
Zwiększone bezpieczeństwo – niezależnie od tego, czy na urlopie czy w nocy. włamywacze mają niestety możliwości włamania w domach. Genialny system służy do zabezpieczenia okien.
Zawsze zabezpieczony – co 3 minuty zostanie uszkodzony w Niemczech. Ale tak skutecznie, że Twoje okna nigdy nie były zabezpieczone. Zatrzask do okien automatycznie blokuje okna po zamknięciu.
Łatwy montaż – bez wiercenia ramy okiennej, montaż zatrzasku jest dziecinnie prosty. Niezbędne materiały montażowe wchodzą w zakres dostawy.
Blokada przed włamaniem – ochrona przed włamaniem wytrzymuje ciśnienie do 2 ton i chroni okna przed podnoszeniem. Bez denerwujących kluczy i baterii, to genialne rozwiązanie do okien wszelkiego rodzaju.
Zamyka się automatycznie – tradycyjne zabezpieczenia okien muszą być zawsze zamknięte przed otwarciem okna. Wystarczy wcisnąć zatrzask do okna.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 3er Sparpack
Kolor Opakowanie ekonomiczne 3 szt
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..