0,00zł

Do Kasy

Melissa & Doug – zegar do ustawiania i podawania godziny | zabawka rozwojowa | motoryka | 3+ | prezent dla chłopca lub dziewczynki

Opinie:
(0)
  • Marka: Melissa & Doug
  • Model: B00J1XE922
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 12:10 CET - więcej
98,96zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Brown
Ustawiany przez dzieci zegar edukacyjny: Drewniany zegar do ustawiania i podawania godziny ma wskazówki, które klikają, przesuwając się po minutach. W komplecie jest też 13 dwustronnych kart zegarowych do ćwiczeń. Chowany „zegar cyfrowy” automatycznie dopasowuje się do czasu analogowego.
Edukacyjne detale: Na tarczy zegarowej są duże czerwone liczby, pasujące kolorem do wskazówki godzinowej, oraz małe niebieskie liczby, pasujące kolorem do wskazówki minutowej. Pośrodku znajduje się dysk podzielony na cztery części, pomocny w wizualizowaniu kwadransów i półgodzin.
Pomaga rozwijać wiele umiejętności: Ten edukacyjny zegar pomaga ćwiczyć koordynację ręka-oko i uczy pojęć związanych z czasem. Zachęca do badania, abstrakcyjnego myślenia i samodzielnej nauki.
Świetny prezent dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat: Drewniany zegar do ustawiania i podawania czasu marki Melissa & Doug będzie doskonałym prezentem dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat. Można dołożyć do niej zabawkę edukacyjną do czytania i literowania marki Melissa & Doug i stworzyć jeszcze więcej możliwości manualnej zabawy z dala od ekranu.
„ZŁOTY STANDARD W DZIECIĘCEJ ZABAWIE” Firma Melissa & Doug od 30 lat tworzy pięknie zaprojektowane produkty, które angażują wyobraźnię i rozwijają twórcze myślenie. W NBC News produkty te opisano jako „złoty standard zabawek dla małych dzieci”.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Brown
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..