0,00zł

Do Kasy

Melissa & Doug – zegar do ustawiania i podawania godziny | zabawka rozwojowa | motoryka | 3+ | prezent dla chłopca lub dziewczynki

Opinie:
(0)
  • Marka: Melissa & Doug
  • Model: B00J1XE922
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 12:10 CET - więcej
98,96zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Brown
Ustawiany przez dzieci zegar edukacyjny: Drewniany zegar do ustawiania i podawania godziny ma wskazówki, które klikają, przesuwając się po minutach. W komplecie jest też 13 dwustronnych kart zegarowych do ćwiczeń. Chowany „zegar cyfrowy” automatycznie dopasowuje się do czasu analogowego.
Edukacyjne detale: Na tarczy zegarowej są duże czerwone liczby, pasujące kolorem do wskazówki godzinowej, oraz małe niebieskie liczby, pasujące kolorem do wskazówki minutowej. Pośrodku znajduje się dysk podzielony na cztery części, pomocny w wizualizowaniu kwadransów i półgodzin.
Pomaga rozwijać wiele umiejętności: Ten edukacyjny zegar pomaga ćwiczyć koordynację ręka-oko i uczy pojęć związanych z czasem. Zachęca do badania, abstrakcyjnego myślenia i samodzielnej nauki.
Świetny prezent dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat: Drewniany zegar do ustawiania i podawania czasu marki Melissa & Doug będzie doskonałym prezentem dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat. Można dołożyć do niej zabawkę edukacyjną do czytania i literowania marki Melissa & Doug i stworzyć jeszcze więcej możliwości manualnej zabawy z dala od ekranu.
„ZŁOTY STANDARD W DZIECIĘCEJ ZABAWIE” Firma Melissa & Doug od 30 lat tworzy pięknie zaprojektowane produkty, które angażują wyobraźnię i rozwijają twórcze myślenie. W NBC News produkty te opisano jako „złoty standard zabawek dla małych dzieci”.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Brown
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..
11/08/2022
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Menedżer Allegro – w jaki sposób Apilo może pomóc e-przedsiębiorcy?
Branża e-commerce i nowoczesne technologie idą z sobą w parze, dlatego każdy sieciowy przedsiębiorca, który chce cieszyć się wydajnym i szybko rozwija..
10/07/2022
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Dlaczego schody granitowe to doskonały wybór? Schody z kamienia naturalnego w praktyce
Wszyscy marzymy o przytulnym i wygodnym domu i jesteśmy gotowi wydać na to duże pieniądze. W końcu będzie to miejsce, w którym będziemy spędzać większ..