0,00zł

Do Kasy

Melissa & Doug – zegar do ustawiania i podawania godziny | zabawka rozwojowa | motoryka | 3+ | prezent dla chłopca lub dziewczynki

Opinie:
(0)
  • Marka: Melissa & Doug
  • Model: B00J1XE922
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 12:10 CET - więcej
98,96zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Brown
Ustawiany przez dzieci zegar edukacyjny: Drewniany zegar do ustawiania i podawania godziny ma wskazówki, które klikają, przesuwając się po minutach. W komplecie jest też 13 dwustronnych kart zegarowych do ćwiczeń. Chowany „zegar cyfrowy” automatycznie dopasowuje się do czasu analogowego.
Edukacyjne detale: Na tarczy zegarowej są duże czerwone liczby, pasujące kolorem do wskazówki godzinowej, oraz małe niebieskie liczby, pasujące kolorem do wskazówki minutowej. Pośrodku znajduje się dysk podzielony na cztery części, pomocny w wizualizowaniu kwadransów i półgodzin.
Pomaga rozwijać wiele umiejętności: Ten edukacyjny zegar pomaga ćwiczyć koordynację ręka-oko i uczy pojęć związanych z czasem. Zachęca do badania, abstrakcyjnego myślenia i samodzielnej nauki.
Świetny prezent dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat: Drewniany zegar do ustawiania i podawania czasu marki Melissa & Doug będzie doskonałym prezentem dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat. Można dołożyć do niej zabawkę edukacyjną do czytania i literowania marki Melissa & Doug i stworzyć jeszcze więcej możliwości manualnej zabawy z dala od ekranu.
„ZŁOTY STANDARD W DZIECIĘCEJ ZABAWIE” Firma Melissa & Doug od 30 lat tworzy pięknie zaprojektowane produkty, które angażują wyobraźnię i rozwijają twórcze myślenie. W NBC News produkty te opisano jako „złoty standard zabawek dla małych dzieci”.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Brown
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..