0,00zł

Do Kasy

10 Pcs Tabliczka mnożenia Montessori,Drewniana tablica mnożenia tęczy z 81 kostkami | Montessori 9x9 razy taca na stół przedszkole zabawki edukacyjne prezent dla dzieci w wieku 3 lat i więcej Bexdug

Opinie:
(0)
  • Marka: Bexdug
  • Model: B00YHB1FXY
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 12:23 CET - więcej
902,39zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: 10 Pcs Tablica liczbowa Dwóch na sto
▸【Wytrzymały materiał 】Ta tablica do mnożenia Montessori jest wykonana z wytrzymałego, wytrzymałego naturalnego drewna. Doskonałe wykonanie i gładkie powierzchnie bez zadziorów pozwalają dzieciom bawić się pewnie.
▸【Zwiększ czułość cyfrową dzieci】 Nasza gra w tablice mnożenia drewna sprawia, że nauka mnożenia jest prosta i szybka. Pomaga uczniom zachować informacje i rozwijać umiejętności krytycznego myślenia
▸【Poprawa umiejętności praktycznych】 Gry planszowe mnożenia kultywują ich inteligencję, wyobraźnię i umiejętności praktyczne. Pozwala dzieciom bawić się i uczyć, a jednocześnie łatwo rozpoznawać cyfry.
▸【Zróżnicowane doświadczenie edukacyjne】 Tablicę mnożenia dla dzieci można wykonać na dwa zabawne sposoby, dzieci mogą również używać cyfrowych klocków klocków, układanych w różne kształty lub łamigłówki, zmieniając praktykę mnożenia i liczenia w szczęśliwą grę.
▸【Daj dar nauki】 Ta tabliczka mnożenia jest idealna dla osób starszych, dzieci w wieku powyżej 3 lat, dorosłych i osób w każdym wieku. Grać mogą ludzie w każdym wieku. To świetny wybór na prezenty.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor 10 Pcs Tablica liczbowa Dwóch na sto
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..