0,00zł

Do Kasy

10 Pcs Tabliczka mnożenia Montessori,Drewniana tablica mnożenia tęczy z 81 kostkami | Montessori 9x9 razy taca na stół przedszkole zabawki edukacyjne prezent dla dzieci w wieku 3 lat i więcej Bexdug

Opinie:
(0)
  • Marka: Bexdug
  • Model: B00YHB1FXY
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 12:23 CET - więcej
902,39zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 1
Kolor: 10 Pcs Tablica liczbowa Dwóch na sto
▸【Wytrzymały materiał 】Ta tablica do mnożenia Montessori jest wykonana z wytrzymałego, wytrzymałego naturalnego drewna. Doskonałe wykonanie i gładkie powierzchnie bez zadziorów pozwalają dzieciom bawić się pewnie.
▸【Zwiększ czułość cyfrową dzieci】 Nasza gra w tablice mnożenia drewna sprawia, że nauka mnożenia jest prosta i szybka. Pomaga uczniom zachować informacje i rozwijać umiejętności krytycznego myślenia
▸【Poprawa umiejętności praktycznych】 Gry planszowe mnożenia kultywują ich inteligencję, wyobraźnię i umiejętności praktyczne. Pozwala dzieciom bawić się i uczyć, a jednocześnie łatwo rozpoznawać cyfry.
▸【Zróżnicowane doświadczenie edukacyjne】 Tablicę mnożenia dla dzieci można wykonać na dwa zabawne sposoby, dzieci mogą również używać cyfrowych klocków klocków, układanych w różne kształty lub łamigłówki, zmieniając praktykę mnożenia i liczenia w szczęśliwą grę.
▸【Daj dar nauki】 Ta tabliczka mnożenia jest idealna dla osób starszych, dzieci w wieku powyżej 3 lat, dorosłych i osób w każdym wieku. Grać mogą ludzie w każdym wieku. To świetny wybór na prezenty.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 1
Kolor 10 Pcs Tablica liczbowa Dwóch na sto
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
26/01/2023
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurka gamingowe do pokoju gracza. Jak znaleźć idealne biurko gamingowe?
Biurko komputerowe to mebel, przy którym gracz spędza długie godziny. Dlatego tak ważne jest, żeby biurko posiadało ergonomiczne rozwiązania, miało od..
13/01/2023
Pręty gwintowane  - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane - podstawowe rodzaje
Pręty gwintowane to dość specyficzne hutnicze wyroby o dość pokaźnym spectrum zastosowania...
11/08/2022
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Ekspresy do kawy De'Longhi – serwis i naprawa
Picie kawy to dla wielu osób przyjemny poranny rytuał. Dlaczego? Odpowiedź leży w unikalnym połączeniu kofeiny, antyoksydantów i innych związków, któr..