0,00zł

Do Kasy

Adkwse Newton wahadło wahadłowe, wysokiej jakości kulkowe, 5 kulek, Newtons, duże z cokołem 18 cm, do biurka, biura (czarny)

Opinie:
(0)
  • Marka: Adkwse
  • Model: B018JX3BMS
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 20:37 CET - więcej
105,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: czarny
wahadło Newton to klasyczna zabawka na biurko; znana również jako kula wahadłowa, Newtons Cradle, Newton kołyge, Perpetuum mobile.
Wysokość: 180 mm, waga: ponad 0,8 kg, modny, nowoczesny design, metalowy prezent
Newtons Cradle to ponadczasowa, klasyczna nauka na biurko "zabawka", która idealnie łączy naukę i sztukę, nadaje się dla dzieci, aby doświadczyć zabawy mechanika podczas zabawy tego zabawnego urządzenia.
Jeśli jedna z zewnętrznych kulek ze stali nierdzewnej jest wbijana w metalową ramę przeciwnie, środkowe kulki pozostają na nich nieruchome. Tylko kulka na drugim końcu łańcuszka się zrzuca. W przypadku 2 uderzających kulek kula pozostaje postawiona, a dwa przeciwległe i kołysają się.
Wszechstronna. Można go używać jako urządzenia fizycznego, urządzenia biurowego, zaciszu, a także jako piękny prezent i dekorację biurka. Piękny prezent dla przyjaciela.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor czarny
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..