0,00zł

Do Kasy

Ravensburger GraviTrax rozszerzenie transfer – idealne akcesorium do spektakularnych torów kulowych, zabawka konstrukcyjna dla dzieci w wieku od 8 lat.

Opinie:
(0)
40,00zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: wielokolorowa
Zestaw GraviTrax Transfer to rozszerzenie interaktywnego systemu kolejek kulowych GraviTrax: z GraviTrax dzieci nie tylko budują proste trasy kulowe, lecz tworzą cały świat kolejek - idealne wprowadzenie do świata kolejki Murmel.
Jako zabawka Mint GraviTrax graviTrax sprawia wrażenie zabawy: Transfer transportuje kulę po kawałku po trasie i rozwija przy tym prawdziwą atrakcję każdego koleju – zapewnia to jeszcze więcej akcji i napięcia.
W przypadku tej zabawki konstrukcyjnej kreatywność nie zna granic: wystarczy połączyć transfer z zestawem startowym GraviTrax i zapewnić jeszcze więcej akcji w stworzonym świecie kolejek kulowych - więcej możliwości, więcej zabawy.
Za pomocą zestawu GraviTrax dzieci mogą planować, wypróbować i zrealizować jeszcze ciekawsze trasy - dzięki temu GraviTrax nigdy się nie nudzi i zawsze pozostaje wspaniałą rozrywką i idealnym zajęciem dla dzieci.
Ten zestaw rozszerzający zawiera: 3 x transfery kamieni akcji, 1 x długa, 2 x szyny średnie oraz 3 x krótkie szyny i jest idealnym prezentem dla dzieci od 8 roku życia, które chcą rozszerzyć lub zmienić swój tor kulowy.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor wielokolorowa
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..