0,00zł

Do Kasy

Xpand, Sznurowadła bez wiązania - płaskie i elastyczne sznurówki z regulowanym naprężeniem | 30 kolorów | kompatybilne z każdym rodzajem butów. Idealnie nadają się do maratonu i triatlonu, butów tenisowych, butów dla dzieci, seniorów itd., - Stal - Rozmia

Opinie:
(0)
  • Marka: Xpand
  • Model: B01DFK6N2A
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 05/11/2022 10:34 CET - więcej
49,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: Rozmiar Uniwersalny
Kolor: Stal
Proste i wygodne: Nasze sznurowadła bez wiązania są idealne dla biegaczy, spacerowiczów, i nie tylko! Wystarczy ustawić pożądany poziom naprężenia systemu sznurowania Xpand i nosić go bez problemu każdego dnia. To jak połączenie elastycznej pianki ze sznurowadłami!
Nadaje się dla każdego: Ponad 300 000 sztuk naszych elastycznych sznurowadeł zostało sprzedanych zadowolonym użytkownikom z całego świata. Nasze sznurowadła bez wiązania są idealne dla biegaczy i triatlonistów, spacerowiczów, wędrowców, rowerzystów, dzieci, seniorów, osób z niepełnosprawnościami, osób z tendencją do puchnących stóp, osób bez zdolności motorycznych, i nie tylko.
Nasze sznurowadła są płaskie: Inne dostępne na rynku systemy bez wiązania mają okrągłe sznurowadła, które po prostu nie zapewniają takiego samego komfortu, jak nasze elastyczne i płaskie sznurówki. Inne systemy składają się również z zatrzasków o sporych gabarytach.
Sznurowadła trzymają się na miejscu: System sznurowania Xpand blokuje sznurowadła na miejscu i nie wymaga żadnych regulacji po ich pierwszym założeniu. Dzięki temu możesz codziennie nakładać buty bez kłopotów i bezstresowo oddawać się ćwiczeniom.
Produkty pochodzące z rynku międzynarodowego podlegają odrębnym przepisom, są dystrybuowane z zagranicy i mogą różnić się od produktów dostępnych na rynku lokalnym, także pod względem rozmiaru, ograniczeń wiekowych oraz języka używanego na opakowaniu produktu, etykietach lub w instrukcjach.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar Rozmiar Uniwersalny
Kolor Stal
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..