0,00zł

Do Kasy

Cocar Przenośny ekran projekcyjny 40" do mini / profesjonalnego projektora LED/LCD/DLP samodzielny stojący wysuwany styl do wewnątrz na zewnątrz kino domowe - kompatybilny z 4:3/16:9

Opinie:
(0)
  • Marka: Cocar
  • Model: B01NBO2OML
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 12:50 CET - więcej
306,07zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Rozmiar: 40" Screen 4:3
Kolor: 40-calowy ekran 4:3
Ten ekran projekcyjny jest uniwersalny do kieszeni lub profesjonalnego projektora LED/LCD/DLP. Do użytku wewnątrz lub na zewnątrz, takich jak: dom/biuro/klasa/kemping itp.
Przenośna konstrukcja ze stabilną podstawą, samodzielny styl wysuwany. Ekran projekcyjny jest wygodny do ustawienia w dowolnym miejscu.
Rozmiar ekranu projektora: 40 cali (przekątny) (32 cale x 24 cale), współczynnik proporcji / format oglądania: 4:3 (kompatybilny z 16:9)
Wykonany z białego koloru materiału o wysokim odbiciu, bardziej kolorowy do oglądania filmów HD i sprawia, że projekcja jest bardziej wyraźna, co ochroni Twoje oczy przed zmęczeniem. Długi czas, szeroki kąt widzenia, wodoodporność.
Super lekka aluminiowa obudowa, tylko 1,8 kg. Z uchwytem do blokowania i podnoszenia pierścienia do przenoszenia.
Specyfikacje
Atrybuty
Rozmiar 40" Screen 4:3
Kolor 40-calowy ekran 4:3
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..