0,00zł

Do Kasy

Janod J06567 "Macaron" drewniana kuchenka dla dzieci, wyposażona w lodówkę i kuchenkę mikrofalową, z gliną, zabawę fantazją, z 5-częściowymi akcesoriami, dla dzieci od 3 lat, różowy i biały

Opinie:
(0)
  • Marka: Janod
  • Model: B06XHT5H1Q
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 12:51 CET - więcej
349,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Różowy i biały.
W pełni wyposażona kuchnia: ta drewniana kuchnia dla dzieci zawiera piekarnik, szafkę z drzwiami magnetycznymi, dwie płyty indukcyjne (z dwoma obrotowymi przyciskami z efektami dźwiękowymi), jeden zlewozmywak ze stali nierdzewnej, jeden haczyk do zawieszenia przyborów i jeden zegar oraz 5 akcesoriów, aby grać mały kucharz: dwie metalowe łyżki, jedna metalowa patelnia, dwa pudełka na żywność (grochy i cukier)
Wszechstronna zabawka: drewniana kuchnia to zabawka. Ponadczasowa. Możesz bawić się samodzielnie z przyjaciółmi, rodzeństwem lub rodzicami. Idealna zabawka imitująca, która pomaga rozwinąć wyobraźnię, odbicie i język
Wymiary: dł. x szer. x wys. : 53 x 30 x 78 cm (wysokość blatu: 50 cm); waga: 7,75 kg
Idealne rozwiązanie dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat
Francuski wzór
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Różowy i biały.
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..