0,00zł

Do Kasy

DeAO Ciężarówka Walizka na Auta. Zestaw do zabawy zawierający łącznie 12 różnych pojazdów i akcesoria

Opinie:
(0)
  • Marka: deAO
  • Model: B06XRZW1XJ
  • Dostępność: W magazynie
  • Date modified: 09/11/2022 12:52 CET - więcej
79,99zł
Podstawowe dane
Dane techniczne
Kolor: Czerwony
ZABAWA DLA WSZYSTKICH: Poręczna ciężarówka do przewozu transporterów z kolekcjonerskimi pojazdami i zestawem akcesoriów - idealna do zabrania ze sobą wszędzie i o każdej porze!
ZAWARTOŚĆ: Transporter zawiera: różnorodne samochody, karetkę pogotowia, autobusy, helikoptery, znak stopu, ogrodzenie, pachołek i beczkę.
WSPANIAŁA KONSTRUKCJA: Zaprojektowana z myślą o łatwej zabawie - „otwarta do zabawy, posprzątaj i ruszaj!” - Z wygodnym uchwytem, ukrytą rampą do samochodów i łącznie 15 przegródkami. Z przodu ciężarówki znajduje się nawet mała zjeżdżalnia, która pasuje do wszystkich pojazdów, zapewniając więcej zabawy dla Twojego dziecka!
PRZENOŚNY: wykonany z tworzywa sztucznego. Bezpieczny i lekki materiał, aby zapewnić najmłodszym wygodniejsze i łatwiejsze noszenie. (waga przedmiotu: około 500grm)
ZALECENIA I OSTRZEŻENIA: Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 roku życia. Do użytku pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej. Ryzyko zadławienia się małymi częściami.
Specyfikacje
Atrybuty
Kolor Czerwony
Opinie (0)

Jeszcze brak opinii na temat tego produktu

Produkty z tej samej Kategorii
Najnowsze Artykuły
04/09/2023
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Jak wykorzystywać artykuły naukowe w pracy licencjackiej?
Odpowiednio dobrane artykuły naukowe są bardzo ważne w każdej pracy dyplomowej. Jak jednak je wykorzystywać? Poniżej znajdziesz kilka ważnych informac..
11/06/2023
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Łóżko z zagłówkiem czy bez?
Wybór łóżka ma duże znaczenie w kwestii tego, jaki będzie przewodni styl w sypialni. Łóżko jest najważniejszym elementem wyposażenia takiego wnętrza, ..
09/05/2023
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Apartamenty na wynajem w Gdyni na wymarzony wyjazd wakacyjny
Gdynia to piękne miasto, które przyciąga turystów z różnych części Polski i świata. Wspaniałe plaże, klimatyczne ulice i bogate życie kulturalne spraw..